TADex GDAŃSK - wieczór improwizowanych prezentacji [feat. Wojtek Tremiszewski] - zdjęcie

TADex GDAŃSK - wieczór improwizowanych prezentacji [feat. Wojtek Tremiszewski]

Spektakl improwizowany.

Sięgasz po slider i losujesz kontekst swojej prelekcji - wykład motywacyjny, mowa oscarowa czy może przemówienie na weselu. Temat dostajesz od publiczności i zaczynasz swoje wystąpienie korzystając z 10 slajdów, których nigdy wcześniej nie widziałaś/eś na oczy. Przerażające? Właśnie takie zadanie czeka improwizatorów oraz gościnnych zawodowych prelegentów podczas wieczoru improwizowanych prezentacji TADex - idee nie warte propagowania.

Jak im pójdzie tym razem? Może będą niczym Tadeusz Kościuszko głoszący rewolucyjne insurekcje o proszku do prania, a może wygłoszą mowę noblowską w stylu Tadeusza Drozdy? Błysną intelektem niczym Tadeusz Sznuk czy złożą trzynastozgłoskowca w stylu Pana Tadeusza? Tego nie wiemy, bo to wszystko się okaże podczas improwizowanych zmagań na polot, błyskotliwość oraz post-ułańską fantazję.

Wieczór przerostu formy nad treścią. Storytellingowa szarża na oślep. Moralizatorska banialuka udowadniająca, że Power Point wszystko przyjmie. Przekręcone cytaty, zmyślone badania oraz dużo idei absolutnie niewartych propagowania. A wszystko to w imię hasła: A niechaj w naszym kraju wszyscy prawdę znają, że Polacy nie gęsi i swój TADex mają!

W Gdańsku czekać będzie na Was również gość specjalny - Wojciech Tremiszewski!

Zdjęcie: Alexandra Pellaes z serwisu Unsplash

Czas trwania: 90 minut

Zwiastuny

I'MPRO IMPRO - Adres i dojazd

ul. Koszykowa 61

https://www.improimpro.com/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.