Gądecz Hip-Hop Festival - zdjęcie

Gądecz Hip-Hop Festival

● Gądecz Hip-Hop Festival ●

24 czerwca 2023 - start godzina 16:00

_____________________________________

W sprzedaży ostatnia pula biletów!

Pula III - 160 PLN

_____________________________________

Z ogromną radością zapraszamy Was na niezapomniany festiwal muzyki hiphopowej, który odbędzie się w malowniczej miejscowości Gądecz, gm. Dobrcz, niedaleko Bydgoszczy, w pierwszy dzień wakacji, 24.06.2023 roku. Nasze wyjątkowe wydarzenie odbędzie się na przepięknym zielonym terenie agroturystycznym, który łączy w sobie ciepłe letnie dni i piękne widoki nad wodą, gwarantując niezapomniane wrażenia muzyczne.

Dojazd jest niezwykle prosty - możecie skorzystać z drogi ekspresowej S5 lub skorzystać z komunikacji miejskiej MZK z Bydgoszczy (Fordon). Na miejscu przygotowaliśmy dla Was duży, darmowy parking, abyście mogli swobodnie cieszyć się festiwalem.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa aż do późnej nocy, do godziny 1:00. Będzie to niezwykle głośne i energetyczne powitanie lata w regionie kujawsko-pomorskim! Na scenie wystąpią znakomici artyści: Paluch, O.S.T.R., Lipa, Gibbs, Słoń oraz Polska Wersja , którzy zapewnią Wam niezapomniane emocje i niepowtarzalną atmosferę.

Nie możecie przegapić tego wyjątkowego dnia z nami! Dołączcie do nas na Gądecz Hip-Hop Festival i stwórzmy wspólnie niezapomniane wspomnienia!

Na scenie występują między innymi O.S.T.R., Słoń, Paluch, Polska Wersja, Gibbs, Lipa.

Gądecz Hip-Hop Festival - Adres i dojazd

Gądecz 8a, 86-022 Gądecz k. Bydgoszczy

https://www.gadeczfestival.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.