EEJ Festiwal 2023 - zdjęcie

EEJ Festiwal 2023

⛰️ Butikowy festiwal w Bieszczadach

🎶 Etno&elektro&jazz

🫶 Muzyka/sztuka/natura/ludzie

📅 10-12.08.2023

EEJ Festiwal to projekt grupy kreatywnych ludzi, którzy postanowili zorganizować wydarzenie, którego sami zawsze pragnęli, ale nikt jeszcze nie zrealizował. Po wielu burzach mózgów i zapiskach pomysłów, udało się stworzyć unikalną mozaikę wspaniałych idei, które zostaną zrealizowane podczas festiwalu. Główną osią wydarzenia będzie oczywiście muzyka.

Na festiwalu będziemy mieli okazję posłuchać zespołów i artystów reprezentujących gatunki muzyczne takie jak etno, elektro i jazz. Codziennie na scenie festiwalowej wystąpią cztery zespoły lub soliści, którzy zaprezentują swoje utwory. Po koncertach odbędzie się czas silent disco, a na scenie pojawią się didżeje grający sety z różnych gatunków - to od uczestników zależy, którego artysty wybiorą i do którego rytmu będą tańczyć. Sety didżejskie będą kończyły się o wschodzie słońca, a potem będzie czas na sen i regenerację sił na kolejny dzień festiwalu.

Podczas dnia będą odbywać się warsztaty kreatywne, panele dyskusyjne, prelekcje, ciekawe aktywności fizyczne, wystawy sztuki, warsztaty i wiele innych atrakcji. Pole festiwalowe znajduje się na pięknych łąkach otoczonych malowniczymi bieszczadzkimi lasami, a jedną z granic pola festiwalowego stanowi przepiękny górski potok. Z uwagi na odległość od miast, wsi i cywilizacji, będzie łatwiej odciąć się od świata, odpocząć od nadmiaru bodźców i cieszyć się festiwalem.

Liczba uczestników jest ograniczona, co pozwoli na zachowanie kameralnego, ekskluzywnego klimatu i zapewnienie wygodnego uczestnictwa dla każdej osoby.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły, ponieważ naszym celem jest stworzenie wspólnego wydarzenia, gdzie organizatorzy i uczestnicy będą działać razem dla osiągnięcia niepowtarzalnego klimatu!

II Pula (kwiecień-lipiec, lub do wyczerpania puli):

300 zł - Karnet 3-dniowy bez pola namiotowego

420 zł - Karnet 3-dniowy z polem namiotowym

150 zł - Karnet 3-dniowy (dzieci 6-12 lat)

0 zł - Dzieci do 6 lat

*Dzieciom do 12. roku życia przysługuje bezpłatne pole namiotowe w ramach karnetu.

III Pula (lipiec-sierpień, lub do wyczerpania puli):

360 zł - Karnet 3-dniowy

480 zł - Karnet 3-dniowy z polem namiotowym

180 zł - Karnet 3-dniowy (dzieci 6-12 lat)

0 zł - Dzieci do 6 lat

*Dzieciom do 12. roku życia przysługuje bezpłatne pole namiotowe w ramach karnetu.

200 zł - Bilet jednodniowy

100 zł - Bilet jednodniowy (dzieci 6-12 lat)

0 zł - Dzieci do 6 lat

Występują

Atomy Collective Kolektyw audio-wizualny polskich artystów, producentów DJ-ów, dekoratorów i VJ-ów.

Całka Pianistka i kompozytorka, która eksploruje nieskończone możliwości instrumentów klawiszowych łącząc je z elementami elektroniki.

DJ Piękny G rzeszowski DJ, muzycznie podróżujący głównie po Ameryce Północnej - House z Detroit, Hip-Hop z Kaliforni i Memphis, nowojorskie R'n'B, hybrydy stylów rodem z Meksyku.

DJ Satora Polski producent i DJ. Na scenie już ponad 13 lat z ogromnym dorobkiem imprezowym.

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet ft. Mr.Krime Jedyny w kraju regularnie aktywny koncertowo i wydawniczo jazz rap band.

Fryderyk HD Trio grające fuzję współczesnego jazzu z rockiem i world music.

Klawo Formacja czerpiąca inspirację z różnych stylów muzycznych, w tym funku, psychodelii, hip hopu, jazzu i afrobeatu, z dużą dozą miejsca

na improwizację.

Koncepcje Bez Twarzy Piękna klimatyczna muzyka etno tworzona przez Natalię Czekałę (głos i pianino) i Krzysztofa Guzewicza (handpany i instrumenty perkusyjne).

Surtarang Wykorzystują oryginalne orientalne instrumenty, takie jak: sitar, tabla, saz i darbuka, okraszając je nowoczesnymi brzmieniami elektronicznymi, w których usłyszeć można edm, trance, czy dub.

Susz Kwintet grający współczesny jazz, reprezentujący młodą falę tego gatunku.

Tołhaje Tworzą muzykę, która nadaje współczesne brzmienie ludowym pieśniom z pogranicza polsko-ukraińskiego.

Wadada Potęga rytmów bębnów, intrygujące partie gitary oraz głębokie damskie wokale tworzą poruszającą eklektyczną miksturę.

EEJ Festiwal - Adres i dojazd

Bieszczady

https://eejfestiwal.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.