Dobranoc, Jaśku - VOD - zdjęcie Dobranoc, Jaśku - VOD - zdjęcie Dobranoc, Jaśku - VOD - zdjęcie Dobranoc, Jaśku - VOD - zdjęcie

Średnia ocena

14 oddanych głosów

8,9 / 10

Dobranoc, Jaśku - VOD

Spektakl “Dobranoc, Jaśku!” odwołuje się do codziennych doświadczeń małych dzieci, związanych z bardzo ważnym dla nich rytuałem kładzenia się do snu. Dlatego budzi tak żywe emocje maluchów i angażuje w historię. A historia jest prościutka: wszyscy w domu zasypiają grzecznie, tylko mały łobuziak, Jasiek, nie chce zasnąć. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które w kumulują się, aż po nieoczekiwane rozwiązanie…

Przedstawienie ma swój specyficzny rytm - jak piosenka, w której zwrotki są na tę samą melodię, ale przecież każda jest nieco inna. To jest coś, co maluchy lubią najbardziej - powtórzenia z wariacjami! Wie o tym każdy rodzic bawiący się z pociechą w “a ku ku”, czy “nie ma - jest”.

Spektakl jest pełen ciepła, pozytywnych emocji i ogólnej “przytulności”, bo jakże by mogło być inaczej, skoro główni bohaterowie to rodzina mięciutkich poduszek?

A jak to się wszystko kończy?… Żeby się dowiedzieć, zamiast iść na popołudniową drzemkę, przyjdźcie do Teatru Niewielkiego!

PRZYNIEŚ PRZYTULAKA!

Jeśli macie ochotę, każdy może przynieść na spektakl “Dobranoc, Jaśku” swoją przytulankę-usypiankę (dorośli też :) - a nuż pomogą zasnąć małemu urwisowi?

O, i mamy taki pomysł!

Może zrobicie sobie zdjęcia z Waszymi Przytulakami w naszym teatrze?… Potem wrzućcie je na facebook/teatrniewielki z hasztagiem #przytulak. Nasze ulubione umieścimy na stronie Niewielkiego, a pod koniec każdego miesiąca wylosujemy trójkę dzieci, które dostaną książkę pt. “Świstawka” autorki przedstawienia “Dobranoc, Jaśku!”, Marii Szajer.

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 1-4 lata.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 (online).

Na scenie występuje Paulina Dulla, Gabriela Całun.

Czas trwania: 45 minut
Źródło zdjęcia:

Zwiastuny

Realizacja

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Maria Szajer

SCENOGRAFIA: Klementyna Frydrych

MUZYKA: Paweł Zawiślak

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Miłe, ciepłe, mądre.

  an.....@gm...il.com / 29 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo sympatyczna historia. Dziecko chętnie do niej wraca :)

  pa.....@....pl / 28 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Dobrze przygotowany materiał dla dzieci. Syn siedział cały spektakl z otwartą buzią. Gorąco polecam. Syn 22 miesiące, to była pierwsza wizyta w Teatrze.

  r......@gm...il.com / 17 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Maluchy były zachwycone. To najlepsza recenzja.

  jo.....@....pl / 13 listopada 2017

 • 9,0/ 10

  Moja córka -(2,5 roku), boi się ciemności, a podczas spektaklu panowało zaciemnienie. Tylko dlatego daję 9 a nie 10. Poza tym wszystko super. Córka była zadowolona.

  ki.....@po...ta.onet.pl / 28 grudnia 2017

 • 4,0/ 10

  Przedstawienie dla czterolatka mało atrakcyjne- infantylne, dla dwulatka za mało dynamiczne. Zabawa po spektaklu to trochę za mało aby przyciągnąć małego widza , Cena nie adekwatna. Damy jeszcze jedna szanse teatrowi, może inny spektakl z większą ilością osób na scenie bardziej zainteresuje maluchy.

  sa.....@....pl / 18 lutego 2018

Teatr Niewielki - Adres i dojazd

ul. Ostrobramska 75C (Atrium Promenada), Warszawa

www.teatrniewielki.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.