Piotr Plewa - zdjęcie

Piotr Plewa

8,4 / 10

9 oddanych głosów

Spektakle z udziałem tego aktora:

Two Men Show

Monodram

Two Men Show... czyli rodzinny pojedynek na żarty.
Na wydarzenie zaprasza Państwa serdecznie aktorska rodzina - Piotr Plewa i jego syn Paweł. Skupieni wokół tekściarza i reżysera spektaklu Rafała Kmity, komicy prezentują zabawne światy, anegdoty, rodzinne tajemnice i nieprawdopodobne historie.
Łączą ich nie tylko geny (i gęby), ale również to, że rozbawią Was do łez.
Two Men Show nawiązuje do aktorskiego nurtu stand-upu, który w Stanach uprawiali tacy komicy, jak Robin Williams, Richard Pryor czy Eddie Murphy.

Szczegóły

Reflektor na Tatę

Dla młodzieży

Piotr Plewa w czarnej komedii Tomasza Jachimka o współczesnym ojcostwie.

Bohaterem tego komediowego monodramu jest współczesny Tatuś, który swoją rolę w wychowaniu syna postrzega w bardzo specyficzny sposób. Tomasz Jachimek napisał dla Piotra Plewy zgrabny, zabawny, ale i zjadliwy tekst o współczesnym rodzicielstwie. Jeśli lubisz słodko-gorzkie komentowanie rzeczywistości, „Reflektor na tatę” spełni Twoje oczekiwania z nawiązką. To celne, precyzyjnie zagrane przedstawienie z zaskakującym finałem.

Twórcy spektaklu od lat związani są z teatrem i telewizją. Autora tekstu, Tomasza Jachimka, można oglądać w „Szkle kontaktowym”. Piotr Plewa jest związany m.in. z krakowską Grupą Rafała Kmity. Dariusz Starczewski, reżyser monodramu, założył w Krakowie teatr Sztuka Na Wynos.

Spektakl przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych.

* W Teatrze Szczęście wszystkie bilety są normalne. Szanowny Widzu, sam możesz wybrać, w jakiej cenie chcesz kupić bilet. Jeśli chcesz kupić bilet normalny za 30 zł, to kupuj za 30. Jeśli chcesz kupić normalny za 70 zł, to kupuj za 70. Płać ile chcesz, sam wiesz najlepiej, ile warta jest dla Ciebie normalność!

Wszystkich widzów, którzy chcieliby zapłacić za bilet jeszcze więcej, prosimy o bezpośredni kontakt z teatrem:)

______________________________________________________

Klub Komediowy Charlie to kameralna scena, która powstała jako owoc współpracy Teatru Szczęście z TCF HUB Centrum Sportu i Integracji na Osiedlu Zielonym 9 w Nowej Hucie. Twórcy Teatru Szczęście szukali nowej siedziby dla swojego Teatru i znaleźli miejsce dla... Klubu Komediowego w TCF HUB. Proponujemy Ci zatem, Drogi Widzu, wyjątkowe połączenie teatru o profilu komediowym z kabaretem artystycznym, piosenką satyryczną, iluzją komiczną, klaunadą, stand-upem i improwizacją. Przed spektaklami lub po nich można skorzystać z szerokiej oferty TCF HUB.

Szczegóły