Natalia Kielan - zdjęcie

Natalia Kielan

9,2 / 10

271 oddanych głosów

Dyplomowany tancerz-choreograf oraz pedagog. Magister Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Absolwentka Państwowego Ogniska Baletowego w Szczecinie, w którym podczas 12 lat edukacji szkoliła się głównie w technikach takich jak: taniec klasyczny, ludowy, jazzowy i irlandzki. Brała w tym czasie udział w licznych spektaklach i inicjatywach tanecznych w kraju i za granicą. Występowała na deskach Opery na Zamku w Szczecinie w spektaklach „Cudowny świat baletu”, „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego oraz „Kraina uśmiechu” Franza Lehara. W między czasie kształciła się również w zakresie tańca współczesnego oraz hip hopu. Ukończyła studia na kierunku Taniec ze specjalnością tancerz-choreograf, a w 2011 roku odbyła kurs podwyższający kwalifikacje w zakresie techniki tańca współczesnego w ramach projektu „Profesjonalny tancerz tańca współczesnego”. Była zaangażowana w projekt „Sanctuary” niemieckiej grupy Artscenico–performing arts. Obecnie czołowa tancerka oraz choreograf Teatru V6 w Łodzi. Autorka choreografii do spektaklu „Bal wampirów”. Współpracuje również z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Od kilku lat zakochana w bachacie, szczególnie w stylu sensual, oraz w salsie. Wraz z Formacją PS brała udział w pokazie podczas Warsaw Salsa Festival 2012. Nieustannie stara się rozwijać swoje umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach tanecznych u międzynarodowych pedagogów w różnorodnych technikach tańca, sama szkoląc również w między czasie innych, m.in. podczas Latino Festiwalu w Jędrzejowie.
Spektakle z udziałem tego aktora:

Rapsodia z Demonem

Musical

Teatralno-koncertowe widowisko stworzone do przebojów legendarnej grupy Queen. Zainscenizowane z kluczową rolą światła i dźwięku, z muzyką graną na żywo przez najlepszych muzyków sesyjnych. Dynamiczna i perfekcyjna choreografia Santiago Bello znakomicie ożywiła zjawiskową scenografię.

Opowieść o perypetiach młodego wokalisty, który dla kariery jest gotowy zawrzeć ryzykowny pakt z demonem. Przeżycia bohaterów zostały zręcznie zilustrowane najsłynniejszymi hitami zespołu Queen.

Nowe aranżacje utworów oraz wybitne interpretacje młodych wokalistów sprawiają, że słynne przeboje brzmią porywająco jak oryginały. Zwłaszcza przeboje śpiewane przez Kubę Molędę - wokalistę i aktora musicalowego oraz Jakuba Wociala - występującego na wielu scenach Europy - wywołują wrzawę i aplauz widowni.

Jednak każdy z aktorów ma swój bezdyskusyjny udział i ważne miejsce w sukcesie „Rapsodii...".

Dziś widzimy jaki rezultat daje inspiracja „Queenami” połączona z ciężką pracą i dobrze wykorzystanym talentem wykonawców. Rozmach i artystyczny poziom widowiska okazał się godny legendy, dzięki której powstał.

„W efekcie powstaje widowisko, które potwierdza, że Rampa dzisiaj dołącza do czołówki polskich scen muzycznych” mówi jedna z recenzji. A fakt, że od premiery każda „Rapsodia...” kończy się owacjami na stojąco, wspólnym śpiewaniem hitów Queen i długimi bisami, mówi już sam za siebie.

Spektakl rekomendowany dla młodzieży i dorosłych

Szczegóły

GRA WSTĘPNA

Obyczajowy

Premiera „Gry wstępnej”, czyli stworzonego przez Marcina Zbyszyńskiego reżysera i scenarzystę Potem-o-tem) krótkometrażowego filmu o miłości w niedalekiej przyszłości!

Pierwsza i wyjątkowa okazja by zobaczyć film na wielkim ekranie! W głównych rolach zobaczymy Elizę Rycembel i Marcina Bubółkę. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny był Darek Redos.

Ponadto do produkcji filmu zaangażowanych było wielu twórcy teatru Potem-o-tem. Muzykę skomponował Filip Grycmacher, kostiumy stworzyła Irma Tylor, zatańczyła Natalia Kielan, w produkcji filmowej piosenki pomagał Ernest Grabowski. Plakat zaprojektowała Stefania Michera. Na ekranie zobaczyć będzie też można Małgosię Mikołajczak.

Czas trwania filmu to 20 min, więc nie będzie to bardzo długi wieczór, ale postaramy się go odrobinę urozmaicić.

________________________________________________


W spektaklu wykorzystane jest światło stroboskopowe.

Szczegóły

Dbaj o formę! - Wytańcz strach i wszystkie lęki! - live z Natalią Kielan | #WspieramKulture

Improwizacja

Naucz się choreografii ze spektakli Potem-o-tem :)
Link do bezpłatnej transmisji znajdziesz na facebooku Potem-o-tem: KLIKNIJ TUTAJ
Widziałeś wszystkie nasze spektakle? A może nie widziałeś żadnego? W każdym razie na pewno bolą Cię plecy po obejrzeniu siedmiu sezonów Twojego ulubionego serialu albo maratonie filmów filipńskich. Z Natalią uruchomisz najgłębiej skrywane partie mięśni i pobudzisz szare komórki, a naszych spektaklach już wkrótce będziesz mógł zatańczyć z aktorami.

Szczegóły

Broadway exclusive

Musical

Największe musicale świata, fantastyczni artyści Europy oraz polska scena muzyczna, czyli mieszanka równie unikatowa, co porywająca. Nazywamy ją BROADWAY EXCLUSIVE!

Śpiewa Jakub Wocial oraz zaproszeni przez niego goście z kraju i z zagranicy: Sanne Mieloo, Aleksandra Bieńkowska oraz Paulina Janczak. Scena mieni się kolorami, światło i cienie akompaniują tancerzom, a orkiestra tworzy unikatowe tło dla wokalnych uniesień gwiazd europejskiej sceny musicalowej. Aranżacje muzyczne wykonał wspaniały kompozytor Jan Stokłosa. Choreografię taneczną stworzył hiszpański choreograf Santiago Bello Labrador.

Widzowie przeżywają niezwykłą muzyczną podróż przez dwa stulecia istnienia musicalu, którą wszyscy zapamiętają na długi czas. Artyści prezentują utwory pochodzące z produkcji musicalowych, które nieustannie zachwycają widzów na całym świecie. Les Misérables, Miss Saigon, Jesus Christ Superstar, Fosse, Porgy & Bess, czy West Side Story to tylko niektóre z przywoływanych pozycji. Niewątpliwą niespodzianką dla widzów będzie utwór z musicalu Metro. Na scenie zabrzmią przeboje w dwóch językach: angielskim i oczywiście polskim.
Stolica musicalu trafia na chwilę do warszawskiego Teatru Rampa!

Muzyczne wzruszenia, zabawa i śmiech oraz pełne pasji musicale – to właśnie BROADWAY EXCLUSIVE!

Szczegóły

Broadway Exclusive

Musical

Największe musicale świata, słynni artyści Europy oraz scena Teatru Polskiego w Warszawie, czyli mieszanka równie unikatowa, co porywająca. Nazywamy ją BROADWAY EXCLUSIVE!

W teatrze unoszą się duchy Upiora Opery, Nędzników i Cesarzowej z Wiednia. Przyzywa je Jakub Wocial oraz zaproszeni przez niego goście z kraju i zagranicy. Scena mieni się kolorami, światło i cienie akompaniują tancerzom, a liczna orkiestra tworzy unikatowe tło dla wokalnych uniesień gwiazd europejskiej sceny musicalowej.

Szczegóły