Marta Wyłomańska - zdjęcie

Marta Wyłomańska

9,0 / 10

96 oddanych głosów

Jest absolwentką Warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina.

Debiutowała, w maju 1998 r., na deskach Teatru Narodowego w Warszawie, jako Fiordiligi w "Cosi Fan Tutte” W. A. Mozarta.

Od przeszło 13 lat aktywnie uczestniczy w realizowanych przez Warszawską Operą Kameralną festiwalach: mozartowskim, oper barokowych i staropolskich, a także innych przedsięwzięciach artystycznych opery kreując w nich pierwszoplanowe partie.

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Wieczór Włoski w Buffo

Muzyczny

Cykl widowisk artystycznych, odwołujących się do kultur różnych narodów, pt. „WIECZORY W BUFFO” cieszą się ogromnym powodzeniem.
Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa i zespół Teatru Studio Buffo poprzez muzykę, taniec i śpiew, skutecznie ożywiają wielowiekową tradycję zgodnego współistnienia Polaków z wieloma narodami.

Po czarownym "WIECZORZE CYGAŃSKIM", wyjątkowym „WIECZORZE ROSYJSKIM” i niepowtarzalnym „WIECZORZE ŻYDOWSKIM” Teatr Studio Buffo zaprasza na niezwykłą wyprawę w świat włoskiej muzyki i kultury.
Będzie to wieczór pełen przebojów pokazanych w 100 minutowym szaleństwie muzyczno-choreograficznym inspirowanym kulturą Italii.
Gwarantujemy Państwu uroczy, radosny klimat koncertu. Podczas spektaklu Widzowie częstowani są winem.
Na koncert pt. „WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO” złożą się piosenki stare i nowe, takie jak: "Mambo Italiano", "Non ho l’eta", "Quando, quando", "Volare", "Marina", "Felicita"…

Szczegóły