Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl ? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne .
- Muzeum, teatr, koncert lub kino wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
- Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film , wybierz interesujący Cię zakres dat.
- Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
- Wystawy, koncerty, spektakle i filmy możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
Bilety na wydarzenia z udziałem Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (1989). Debiutowała w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu w „Tangu” Sławomira Mrożka w reżyserii Zygmunta Wojdana (1991); w teatrze tym grała do roku 1993 (m.in. w „Onych” Witkacego i „Pannie Julii” Augusta Strindberga w reżyserii Jacka Zembrzuskiego). W latach 1993-1999 pracowała w zespole warszawskiego Teatru Kwadrat m.in. u boku Jana Kobuszewskiego,Wojciecha Pokory i Stanisławy Celińskiej.
Na dużym ekranie debiutowała w 1991 roku u boku Bogusława Lindy rolą w „In flagranti” Wojciecha Biedronia. Po występie w filmie „Daleko od siebie” Feliksa Falka (1995) okrzyknięto ją polską Michelle Pfeiffer. W 2001 roku zagrała z Willemem Dafoe w dramacie filmowym Yurka Bogayewicza „Boże skrawki” i u japońskiego reżysera Mamoru Oshiiego w filmie „Avalon”. Wystąpiła w polskiej superprodukcji „Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem” Jerzego Hoffmana oraz w nagrodzonym filmie Andrzeja Jakimowskiego „Zmruż oczy” . Zagrała także m.in. w „PitBullu” Patryka Vegi (2005), „Krótkiej histerii czasu” Dominika Matwiejczyka (2006), „Świadku koronnym” Jarosława Sypniewskiego (2007) czy „Mieście z morza” Andrzeja Kotkowskiego (2009). Popularność przyniosły jej jednak role w serialach telewizyjnych „Odwróceni”, „Bank nie z tej ziemi”, „Radio romans”, „Matki, żony i kochanki”, „Ekstradycja”, „Sława i chwała”, a szczególnie rola doktor Zofii Stankiewicz-Burskiej, anestezjolog, bohaterki telewizyjnego serialu „Na dobre i na złe”, którą zdobyła serca widzów.
Trzykrotnie zdobyła plebiscytową Nagrodą Telekamer y dla Najlepszej Aktorki (2001, 2002, 2003) i w rezultacie w roku 2004 otrzymała Złotą Telekamerę. W roku 2005 została pierwszym polskim ambasadorem UNICEF. Uhonorowano ją także szczególnymi nagrodami, Kryształowym Zwierciadłem „za wrażliwość na potrzeby dzieci dotkniętych chorobą nowotworową i niestrudzoną pracę na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń” (2004) oraz Nagrodą im. Świętego Kamila za działalność na rzecz dzieci (2010).