Kinga Makowska

9,5 / 10

6 oddanych głosów

Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Miłość w czasach scrollowania - SKECZ SHOW

Improwizacja

Zapraszamy na pokaz pierwszego skecz show Resortu Komedii ,,Miłość w czasach scrollowania”. Komicy i komiczki napisali skecze o współczesnych relacjach. Zobaczycie na scenie wszystkie odcienie związków - te bez zobowiązań, miłość terapeuty do pacjenta, do ojczyzny, do pracy, planowanie ślubu z diabłem i nieudane randki. Ten skecz show jest jak nasza codzienność - słodko-gorzki, ale przede wszystkim - bardzo śmieszny.

Wieczór, dwudziesta druga, odpalasz telefon. Scrollujesz. Kasia zaręczona z Jarkiem, kto by pomyślał... O, mają dziecko? Wow, szybko poszło. Dajesz serduszko. Scrollujesz dalej, myślisz, że jutro znowu do roboty, po robocie terapia, po terapii randka, z Tomkiem, chociaż na razie nie odpisuje...Co tam w Polsce? Co tam na świecie? Ciekawy artykuł, ale za długi. O, zdjęcie śmiesznego psa!...

Szczegóły

Upadłe diwy: Złote Kraty.

Improwizacja

Pop? Six? Squish? Uh uh? Cicero? Lipschitz? Upadłe? Diwy? Złote? Kraty?
Pan Bóg je stworzył, lecz diabeł opętał. Mają za uszami nie tylko diamentowe fascynatory. W ich szafach są trupy, o których wolisz nie wiedzieć. Kiedyś Diwy, teraz Kryminalistki.
Uwielbiały złoto, perły, diamenty. Żyły w willach tak dużych, że same się w nich gubiły. Mężczyzn traktowały tylko użytkowo. Jednak musiały pożegnać się ze starym życiem.
Teraz ich sceną jest więzienie, ich publicznością - karaluchy w celi, a ich zapłatą - kolejne lata spędzone w ciupie. Jakie sekrety przywlokły ze sobą za Złote Kraty? Czy na zewnątrz ktoś na nie czeka? A może jedynymi przyjaciółmi są ich mroczne sekrety?

Szczegóły