1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Przypadków Feralnych w Krakowie

Teatr Przypadków Feralnych

Historia Teatr Przypadków Feralnych to najsmętniejszy dramat, jaki kiedykolwiek opowiedziano, napisano czy rozegrano. Tragiczne dzieje Hamleta czy nieszczęsne dylematy Antygony, to nic w porównaniu z zatrważającym pasmem pecha prześladującym nasze teatralne projekty. Od maja 2018 zmagamy się z ciągłymi trudnościami, realizując spektakle utrzymane w konwencji teatru absurdu. Jednak dlaczego absurdu? Na decyzji zaważyła chyba nasza skłonność do autodestrukcji – jesteśmy pewni, że nie chcesz uczestniczyć w dramatycznych poszukiwaniach prawdy o ludziach, i postępie i pływających listonoszach, i obłąkanych cesarzach, i grach planszowych, a czasami o zepsuciu całego społeczeństwa. Jesteśmy tu dla zabawy i nie traktujcie nas poważnie. Nie warto. Jeśli nie zniechęciła Cię powyższa przestroga i nadal chcesz brnąć w pechowe doświadczenie kontaktu z nami, przyjmij serdecznie kondolencje. Widać, jesteś jednostką niepokorną, może nawet typem bohatera – o ile, oczywiście, nie gustujesz po prostu w lekko masochistycznych rozrywkach. Akceptujemy to. Dodatkowo, rozumiemy. Możemy nawet o tym porozmawiać na najbliższym spektaklu. Bilety i wejściówki do Teatru Przypadków Feralnych w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!