1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Czarny w Krakowie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Teatr Czarny

Teatr Czarny [ex-Teatr38] to niezależna inicjatywa teatralna z Krakowa. Skupia się na nowej dramaturgii, powołana by produkować pozycje zaangażowane i dyskusyjne, kontestować i prowokować do myślenia, poszerzać horyzonty, rzucać widzom wyzwanie. W duchu Beckettowsko - Brechtiańskim, Teatr skupia się na działaniach nielinearnych, poetyckich, performatywnych i ruchowych, gdzie muzyka ma przewodnie znaczenie. Kierownikiem inicjatywy jest reżyser i kompozytor Paweł Szarek. Spektakle: 2021 - Cantata Negra 2022 - Noc Walpurgii 1968 (na motywach Biblii Szatana Antona Szandora LaVey) 2022 - Dziwny przypadek Esmeraldy Kreutz 2022 - Niebiańskie 2023 - Maria Żniwa -         Bilety i wejściówki do Teatru Czarnego w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!