1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Teatr Bakałarz w Krakowie

Teatr Bakałarz

Teatr Bakałarz powstał w 2012 roku w Krakowie z inicjatywy studenckiej, która dziś zrzesza ponad trzydzieści osób. Głównym celem przyświecającym twórcom spektakli w Teatrze Bakałarz jest nacisk na zaangażowanie widza i jego uczestnictwo w spektaklu, nie zaś sama obserwacja rozgrywających się na scenie wydarzeń. Ponieważ teatralny zespół Bakałarza tworzą młodzi teatralni pasjonaci, w występy wkładają dużo energii i entuzjazmu. Repertuar Teatru Bakałarz to zarówno zabawne utwory komediowe, jak i skłaniające do refleksji i wywołujące dyskomfort dramaty. Co ciekawe i wyjątkowe, w teatrze obowiązuje zasada „Pay What You Want” – to widz decyduje, czy za bilet na spektakl chce zapłacić 20, 30 czy 50 złotych. Bilety i wejściówki do Teatru Bakałarz w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Bilety i repertuar Teatr Bakałarz w innych miastach

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!