1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Krakowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Krakowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Krakowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Scena Rust Club Theatre w Krakowie

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Scena Rust Club Theatre

Scena Rust Club Theatre (Kraków) to miejsce, w którym artyści mają możliwość eksperymentowania i prezentowania swoich niekonwencjonalnych projektów. W środku znajdziecie dwa muzyczne parkiety, dwa wyjątkowe bary i wyszukane koktajle. Spektakle Scena Rust Club Theatre są niezwykle różnorodne. W repertuarze znajdziecie zarówno spektakle teatralne, jak i performance, koncerty, pokazy filmowe i wiele innych wydarzeń artystycznych. Dzięki temu każdy znajdzie coś interesującego dla siebie i odkryje nowe formy wyrazu artystycznego. Jeśli lubicie Burlesque, to miejsce, które trzeba odwiedzić.Teatr aktywnie współpracuje z artystami, reżyserami i grupami teatralnymi z Krakowa i okolic, dając im przestrzeń do twórczego rozwoju i prezentowania swoich prac umożliwia to również tworzenie unikalnych produkcji, które nawiązują do lokalnych tradycji, historii i wyzwań społecznych. Rust Club mieści się na na ulicy Sławkowskiej 13 w Krakowie. Bilety na wydarzenia Scena Ruct Club Theatre dostępne są na kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!