1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Kino Apollo w Poznaniu

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Kino Apollo

Jesteśmy jedynym takim obiektem w Poznaniu i jednym z nielicznych w Polsce. Pięknie zachowany i odrestaurowany budynek oraz jego wnętrza zachowały międzywojenny styl Art Deco. Z powodzeniem opieramy się modzie na bezduszne multipleksy utrzymując klimat małego kina. Posiadamy przy tym dwie nowocześnie wyposażone pod względem technicznym sale kinowe, służące również jako sceny teatralne. Wysokiej klasy nagłośnienie, doskonale współgrające z perfekcyjną akustyką naszych sal. Stylowe foyer z klimatyczną kawiarnią urzekają od pierwszej chwili kiedy przekroczy się próg Kina Apollo. Zapraszamy na seanse filmowe, spektakle teatralne. Polecamy odwiedzanie naszej miłej kawiarni. Nasz obiekt może zostać również w całości lub częściowo wynajęty na indywidualne potrzeby organizowanych wydarzeń. Estradowych, biznesowych, konferencyjnych, czy zupełnie prywatnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam odpowiadać na każdą potrzebę naszych stałych i nowych klientów, partnerów oraz gości.

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne