1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Kino Apollo w Poznaniu

Kino Apollo

Kino Apollo (Poznań) to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych instytucji kulturalnych. Znajduje się w centrum miasta. Obiekt przeszedł wiele modernizacji i renowacji, jednak zachował swój oryginalny urok, łącząc w sobie elementy historyczne z nowoczesnymi technologiami. Pięknie odrestaurowane wnętrza zachowały międzywojenny styl. W obiekcie znajdują się dwie nowocześnie wyposażone sale, służące również jako sceny teatralne. Sale kinowe są przestronne, wyposażone w wygodne fotele i zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz obrazu. Instytucja organizuje również różnorodne wydarzenia związane ze sztuką, takie jak spotkania z twórcami filmowymi, warsztaty dla młodych pasjonatów kina czy festiwale filmowe. Obiekt może być również całościowo lub częściowo wynajęty na potrzebę gości. Bilety do Kina Apollo dostępne są na kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!