Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Poznaniu? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Poznaniu.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

WojArt Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna WojArt powstała w 2009 roku i nieprzerwanie bawi Widzów całej Wielkopolski. Siedziba główna Agencji Artystycznej WojArt znajduje się przy ul. Gajowej 8/11 w Poznaniu.

Repertuar Agencji Artystycznej WojArt jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele znakomitych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry z całej Polski. Spektakle oferowane przez Agencję Artystyczną WojArt mają przede wszystkim charakter komediowy - są to najzabawniejsze przedstawienia teatralne wystawiane w danym sezonie, pełne doskonałego humoru i z fantastyczną obsadą.

W spektaklach organizowanych przez Agencję Artystyczną WojArt zobaczyć można wielu znanych i lubianych aktorów m. in. Katarzynę Skrzynecką, Hannę Śleszyńską, Ewę Kasprzyk, Agnieszkę Wiedłochę, Antoniego Pawlickiego, Cezarego Żaka, Artura Barcisia, Piotra Gąsowskiego, Rafała Królikowskiego i wielu innych.

Dzięki Agencji Artystycznej WojArt na poznańskiej scenie zobaczyć można było do tej pory m. in. takie spektakle jak „Goło i wesoło”, „Berek2 czyli Upiór w Moherze”, „Zacznijmy Jeszcze Raz” „Czworo do poprawki” i wiele innych.
Spektakle znajdujące się w repertuarze Agencji Artystycznej WojArt wystawiane są w Poznaniu na scenach Kina Teatru Apollo ul. Ratajczaka 18 i w Auli Artis ul. Kutrzeby 10.

Bilety na spektakle oferowanie przez Agencję Artystyczną WojArt kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl) lub strony internetowej agencji.

Repertuar WojArt Agencja Artystyczna w Poznaniu

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.