Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Poznaniu? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Poznaniu.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Agencja GRUV ART

Agencja GRUV ART jest pomysłodawcą i producentem cyklu teatralnego POZNAŃSKA PREMIERA. Wydarzenie to realizowane jest przez naszą agencję od 1998 roku.

Celem naszego cyklu jest prezentacja poznańskiej publiczności najciekawszych i najwybitniejszych dokonań polskiego teatru. Znane i cenione teatry z całego kraju, wybitni aktorzy, utalentowani realizatorzy i ciekawe przedstawienia, to główne założenia cyklu Poznańska Premiera.

Dzięki współpracy z teatrami i instytucjami teatralnymi w Polsce, nasza publiczność obejrzała wiele wspaniałych premier teatralnych. Dla wielu mieszkańców Wielkopolski była to jedyna okazja kontaktu z wielkimi artystami jak choćby Krystyna Janda, Maria Pakulnis, Joanna Szczepkowska, Janusz Gajos, Zbigniew Zapasiewicz, Gustaw Holoubek, Marek Kondrat, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Marian Kociniak, Franciszek Pieczka, Marek Kondrat, Jan Peszek, Jerzy Stuhr czy Irena Kwiatkowska.

Wszystkie prezentowane do tej pory przedstawienia pozwoliły na kreację wyraźnej dla naszego cyklu linii programowej. Współczesny świat poszukujący odpowiedzi na najistotniejsze pytania, różnorodna forma prezentacji, najwyższy poziom artystyczny, wybitni wykonawcy to dla nas najważniejsze elementy programowe.

Bilety i wejściówki do Agencja GRUV ART w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Agencja GRUV ART w Poznaniu

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.