1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Rzeszowie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Rzeszowie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Rzeszowie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i kalendarium wydarzeń Re: Rzeszów Festival w Rzeszowie

Re: Rzeszów Festival

RE: RZESZÓW FESTIWAL to kompilacja fantastycznych koncertów i unikalnych projektów wizualnych. Nazwa festiwalu nie jest przypadkowa — RE kojarzy się z Resovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami — RE to REcykling i REuse, czyli odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, RE:start i RE:set, RE to RE:gionalność i lokalność. RE to wreszcie RE:laks, RE:lacje i RE:generacja — bo o tym jest właśnie festiwal: spędzaniu czasu razem, regenerującej atmosferze, odpoczynku i najlepszej jakości rozrywce. Rzeszowskie Bulwary zwane też Bulwary nad Wisłokiem to popularne miejsce na kulturalnej mapie Rzeszowa. W 2024 roku na terenach Bulwarów Rzeszowskch odbywają się różne wydarzenia kulturalne m.in. RE: RZESZÓW FESTIVAL

pt. 28.07.2023 - sob. 29.07.2023

nowość

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne