Wyszukaj frazę:
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar TROPS Akademickie Centrum Kultury w Poznaniu

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

TROPS Akademickie Centrum Kultury

Klub TROPS – Akademickie Centrum Kultury – legendarny poznański 10290607_530140947090277_8102782417728886462_nklub, od wielu lat jedno z najważniejszych miejsc na studenckiej mapie Poznania. Klub powstał w latach 70-tych XX wieku i przez wszystkie lata swojej działalności był nie tylko klasyczną dyskoteką, ale również salą koncertową czy miejscem licznych eventów kulturalnych. Właśnie w Tropsie swój pierwszy koncert zagrała grupa Turbo, na scenie klubu gościli ponadto Armia, Pidżama Porno, Elektryczne Gitary, Earth Crisis, Anarcrust, czy też hiphopowcy: Slums Attack, Owal, Mezo, Pan Duże P, Jeden Osiem L, Trzeci Wymiar Ascetoholix, Łona, 52 Dębięc, Pokahontaz, donGURALesko. Regularnie w na przełomie wieków odbywały się tutaj ogólnopolskie zloty fanów Depeche Mode. Działalność została przerwana w roku 2009 i przez 4 lata lokal był zamknięty. W wyniku starań wielu osób, m.in Rektora AWF, JM prof. Jerzego Smorawińskiego, w październiku 2013 roku Trops po remoncie generalnym powrócić na klubową mapę Poznania w zupełnie innej, odświeżonej odsłonie. Obecny Trops to prawdziwe Akademickie Centrum Kultury – miejsce nie tylko dla imprez, koncertów czy kabaretowych występów, ale również transmisji sportowych, wieczorów karaoke, spotkań podróżniczych, bali czy uroczystych gali. Przy ACK Trops działa szkoła tańca (Trops Dance Center). Klub regularnie jest wynajmowany na wydarzenia zewnętrzne: konferencje, szkolenia, zawody taneczne czy imprezy firmowe.

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne