Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl we Wrocławiu? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne we Wrocławiu.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino we Wrocławiu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film we Wrocławiu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy we Wrocławiu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Vertigo Summer Blues Festival

Przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie, rusza III edycja, jedynego we Wrocławiu festiwalu bluesowego Vertigo Summer Blues Festival od 15.08.2022 do 28.08.2022. Po czerwcowym Vertigo Summer Vibes Festival i lipcowym Vertigo Summer Jazz Festival, w sierpniu ruszamy z muzyką bluesową. Format festiwalu, jest taki sam jak w przypadku poprzednich naszych spotkań muzycznych. Razem z „niebieskimi dźwiękami” będziemy podróżować po najciekawszych miejscach we Wrocławiu. Odwiedzimy miejskie plaże jak: Marina Kleczków, ZaZoo Beach Bar, Babie Lato Partynice. Trafimy na statek Wratislavia. Nie zabraknie również piątkowych koncertów w Vertigo Jazz Club & Restaurant, czy niedzielnych spotkań o na naszej ulubionej, pięknej Wyspie Daliowej. Wszystkie szczegóły naszych bluesowych spotkań znajdziecie Państwo, jak zawsze na naszym Facebooku, gdzie opisane są miejsca i godziny naszych spotkań. Już po raz trzeci zapraszamy na nasze spotkania z muzyką bluesową, zapraszamy na trzecią edycję Vertigo Summer Blues Festival!