Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Pieśń Kozła

Teatr Pieśń Kozła, założony w 1996 roku we Wrocławiu, zdobył międzynarodowe uznanie jako jeden z najbardziej nowatorskich zespołów europejskich, wykorzystujący w swej praktyce trening aktorski i nieustannie poszukujący nowych rozwiązań artystycznych. Zarówno trening fizyczny i wokalny, jak i próby oraz spektakle traktowane są jako część procesu i rodzaj pracy „laboratoryjnej”, pozwalającej aktorom i reżyserowi poszukiwać coraz to nowszych technik i środków artystycznej ekspresji. Zaangażowanie w proces tworzenia trwałych związków między ludźmi jest punktem wyjścia do każdego nowego rodzaju treningu, który integruje ruch, głos, pieśń i tekst. Spektakle są głęboko zakorzenione w muzyczności i przemawiają do widzów na bardzo sensualnym poziomie.

Praca pedagogiczna stanowi integralną część misji i wizji zespołu. Jej przejawem jest wyjątkowy w skali europejskiej program studiów aktorskich MA Acting, realizowany w latach 2004 – 2012 we współpracy z Manchester Metropolitan University. Obecnie kurs prowadzony jest we współpracy z Bral School of Acting, szkoły założonej przez Grzegorza Brala w 2013 roku w Londynie. Przedmiotem zajęć jest przede wszystkim “Aktorska Metoda Koordynacji”, oryginalna i autentyczna metoda pracy praktykowana w Teatrze Pieśń Kozła. W określonym czasie studenci przejdą przez intensywny kurs pracy z tekstem, z głosem, ciałem, z wyobraźnią i energią. Zajęcia praktyczne wzbogacone są o kontekst teoretycznych wykładów pod ogólnym hasłem “Anthropology of Acting”. Kurs przeznaczony jest dla aktorów, performerów, tancerzy i reżyserów.

Teatr Pieśń Kozła prowadzi również warsztaty dla aktorów i praktyków z całego świata w ramach letniego projektu Workshop Village. Warsztaty pozwalają na poznanie i zgłębienie technik pracy zespołu.

Bilety i wejściówki do Teatru Pieśń Kozła w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Teatr Pieśń Kozła w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.