Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Gdańsku? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Gdańsku.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Gdańsku wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Gdańsku, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Gdańsku możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Copernicus

Piotr Adam Nowak Production zainicjowało swoją działalność w 2009 r. i w jej ramach, wraz z szeregiem podmiotów i agencji artystycznych (Prestige Concerts, Classic Pop Art, Royal Art, a obecnie Copernicus) realizuje autorskie projekty muzyczne cieszące się popularnością i uznaniem publiczności. Projekty te łączy osoba Piotra Adama Nowaka - muzyka, aranżera, producenta i kierownika artystycznego, który dla tworzonych przez siebie widowisk muzycznych założył wyjątkowe orkiestry i formacje muzyczne takie jak m.in. Royal Symphony Orkiestra, Opera da Camera di Roma, Royal Chamber Opera, Modern Symphony Orkiestra.

Do produkcji realizowanych przez Piotr Adam Nowak Production zapraszani są najbardziej utalentowani wokaliści i instrumentaliści.

Charakterystyczną cechą naszych widowisk jest łącznie muzyki klasycznej z muzyką rozrywkową (pop, rock, jazz) i prezentowanie najpopularniejszych utworów muzycznych w nowych, wyjątkowych aranżacjach.

Bilety i wejściówki do Copernicusa w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).