Wieczór Włoski w Buffo

9.03
(102 oceny)
Cykl widowisk artystycznych, odwołujących się do kultur różnych narodów, pt. „WIECZORY W BUFFO” cieszą się ogromnym powodzeniem. Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa i zespół Teatru Studio Buffo poprzez muzykę, taniec i śpiew, skutecznie ożywiają wielowiekową tradycję zgodnego współistnienia Polaków z wieloma narodami. Po czarownym "WIECZORZE CYGAŃSKIM", wyjątkowym „WIECZORZE ROSYJSKIM” i niepowtarzalnym „WIECZORZE ŻYDOWSKIM” Teatr Studio Buffo zaprasza na niezwykłą wyprawę w świat włoskiej muzyki i kultury. Będzie to wieczór pełen przebojów pokazanych w 100 minutowym szaleństwie muzyczno-choreograficznym inspirowanym kulturą Italii. Gwarantujemy Państwu uroczy, radosny klimat koncertu. Podczas spektaklu Widzowie częstowani są winem. Na koncert pt. „WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO” złożą się piosenki stare i nowe, takie jak: "Mambo Italiano", "Non ho l’eta", "Quando, quando", "Volare", "Marina", "Felicita"…

Występują

Janusz Józefowicz

Janusz Stokłosa

Natasza Urbańska

Marta Wyłomańska

Natalia Srokocz

więcej+

Realizacja

Scenariusz, choreografia, reżyseria i prowadzenie koncertu – Janusz Józefowicz Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Janusza Stokłosy.

Opinie naszych Widzów

(39)

10/10

Polecm

bu.....@gm...il.com | 8.06.2023

10/10

Bardzo dobry wystep !

bi.....@gm...il.com | 11.01.2023

10/10

Coś wspaniałego!Braki mi słów!Cudowna atmosfera,wspaniale występy.Pani Natasza jest zjawiskowa, reszta ekipy równie wspaniałe śpiewała, tańczyła i emanowała radością!Zachęcona wieczorem włoskim.wybieram.sie na latynoski !

m......@....pl | 8.01.2023

10/10

Świetne przedstawienie, ktore wprowadziło nas w klimat włoski. Odbyliśmy podróż w czasie od neapolitanskich pieśni po muzykę Drupiego. Muzyka klasyczna piekna, a wstawka Nataszy z Marcello M - REWELACYJNA! No i to wino.... Dawno nie bylismy w Teatrze Buffo, dlatego tym milej było nam zobaczyć, że jesteście Państwo w świetnej formie!! Konferansjerka prowadzona przez p Janusza doskonała. Brawo! Pan Janusz Stoklosa i oprawa muzyczna świetną! Kupiliśmy wejściówki kilka godzin przed spektaklem, no i mąż stał całe przedstawienue- Nie było żadnego pustego miejsca. To najlepsza rekomendacja dla teatru!! Atmosfera na widowni rewelacyjna! Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

k......@gm...il.com | 30.12.2022

10/10

Podobało mi się, alkohol mnie zaskoczył. Miły gest

ew.....@lo...ty.pl | 14.04.2022

Wieczór Włoski w Buffo

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne