1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Zielonej Górze wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Zielonej Górze, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Zielonej Górze możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Lubuski Teatr w Zielonej Górze

Brak wydarzeń w najblizszym czasie.

Lubuski Teatr w Zielonej Górze

Teatr powstał w listopadzie 1951 roku jako Teatr Ziemi Lubuskiej z amatorskich zespołów włókniarzy i kolejarzy. Od grudnia 1964 działa pod nazwą Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego. Jest to miejsce stanowiące dumną część kulturalnej części miasta. Liczne spektakle Lubuskiego Teatru zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Można tu zobaczyć spektakle teatralne w najróżniejszych gatunkach, od dramatów po komedie, musicali i balety. Lubuski Teatr w Zielonej Górze Organizuje warsztaty teatralne, koncerty, czytania dramatów oraz liczne inne wydarzenia kulturalne, które mają na celu promowanie sztuki i kultury. Teatr otwarty jest również na współpracę z innymi instytucjami kulturalnymi i artystami z Polski i zagranicy, co przyczynia się do różnorodności i wzrostu artystycznego w regionie. Bilety do Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze dostępne są na kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!