Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

Sfora | Muzyczne Kolonie: Unlearning

Rajgród
Ośrodek Wypoczynkowy Knieja i Energetyk

STUDIO WAM

Warszawa
Teatr WAM

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Friends – the unauthorized musical parody

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Prezent urodzinowy

Warszawa
Teatr Capitol

Dreams

Warszawa
Teatr Capitol

Inkubator Osterwy - Stypa Filipa Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

Mów mi Italiano!

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Winda do nieba

Warszawa
Teatr IMKA

Hemar. Marchewka - próba generalizacji

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Moje Ateneum

Warszawa
Teatr Ateneum

Inkubator Osterwy - Trupa Rafaela Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

Łatwo nie będzie

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Hip Hop Festival Poznań 2024

Poznań
Malta

GUSTAWOWI HOLOUBKOWI NA STULECIE URODZIN WIECZÓR LIRYCZNY

Warszawa
Teatr Ateneum

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Olkusz
Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu

Inkubator Osterwy - Nasze Ćwiczenia Stylistyczne Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

GREASE

Warszawa
Scena Relax

KANTATY ŚWIECKIE / JOHANN SEBASTIAN BACH

Warszawa
Zamek Królewski w Warszawie

Nic się nie stało

Warszawa
Garnizon Sztuki

Zombi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Powiedz TAK!

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Kalyani

Kraków
Teatr Variete

Piotruś Pan

Olsztyn
Olsztyński Teatr Lalek
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Piotrkowie Trybunalskim wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Piotrkowie Trybunalskim, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Piotrkowie Trybunalskim możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Miejski Ośrodek Kultury - Piotrków Trybunalski w Piotrkowie Trybunalskim

Miejski Ośrodek Kultury - Piotrków Trybunalski

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim utworzono w 1979 roku na podstawie zarządzenia nr 13/70 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 23 września. Od 1 października 1979 roku siedziba Ośrodka znajdowała się w budynku Urzędu Miejskiego, najpierw wspólnie z Wydziałem Kultury i Sztuki, a od maja 1980 roku w osobnych pomieszczeniach mieszczących się również w tym samym gmachu. W 1981 roku ówczesny wojewódzki konserwator zabytków przekazał na siedzibę MOK zabytkową kamienicę przy ulicy Farnej 8. Ponieważ była mocno zniszczona, na czas remontu budynku główną siedzibą Ośrodka zostały trzy pomieszczenia wydzierżawione od PSS „Społem”, znajdujące się przy ulicy Grodzkiej 2. Pełniły one funkcję biura organizacyjnego oraz magazynu sprzętu. Na skutek przedłużającego się remontu zabytkowej kamieniczki przy ulicy Farnej, a także skromnej siedziby nie pozwalającej na sprawne funkcjonowanie Ośrodka, decyzją Prezydenta Miasta z dnia 1 września 1989 roku Miejski Ośrodek Kultury otrzymał na swoją działalność budynek po szkole muzycznej przy ulicy Słowackiego 13. W czerwcu 1999 roku przyłączono do Ośrodka Wojewódzki Dom Kultury, który mieścił się przy al.3 Maja 12. „Dom Kultury” powstał w grudniu 1954 roku jako Powiatowy i Miejski Dom Kultury, a zakończył działalność z końcem 1998 roku, kiedy Piotrków Trybunalski stracił status miasta wojewódzkiego. W 2003 roku główną siedzibą Ośrodka stał się budynek przy al.3 Maja 12, który w 2005 roku uzyskał nową zabytkową elewację, a dzięki unijnemu projektowi: „Utworzenie Europejskich Scen Teatru im. Stefana Jaracza w województwie łódzkim” blask odzyskało wnętrze budynku. Wiosną 2009 roku w budynku przy ul. Słowackiego 13, który przeszedł gruntowny remont, rozpoczął działalność w ramach akcji „Wyciągamy dzieci z bramy” – Ośrodek Edukacji Artystycznej. Do Miejskiego Ośrodka Kultury należy także Amfiteatr Miejski, tętniący życiem przede wszystkim w okresie letnim. Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim mający bogatą, ponad trzydziestoletnią tradycję, zmienia się i dopasowuje swoją działalność do aktualnych potrzeb piotrkowskiego społeczeństwa. To miejsce przyjazne amatorskiemu ruchowi artystycznemu, stwarzające jednocześnie swoim bywalcom możliwość rozwoju oraz prezentacji talentów i umiejętności. Stara się także szerzyć szeroko rozumianą kulturę i dostarczać rozrywki na najwyższym poziomie. Chętnie gości w swoich progach wszystkich, od przedszkolaków po seniorów, zapewniając jak najlepsze warunki do zaspokojenia potrzeby kontaktu ze sztuką w różnorodnych jej przejawach.

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!