1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Lublinie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Lublinie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Lublinie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice" w Lublinie

Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"

Założony w 1977 roku przez Włodzimierza Staniewskiego, stał się znany na świecie dzięki spektaklom i rygorystycznym praktykom teatralnym (por. Alison Hodge, Twentieth Century Actor Training, wyd. Routledge). Teatr „Gardzienice”; spektakle, widowiska i dydaktyka teatralna są podstawą działalności statutowej Ośrodka, w której prowadzone są także: - Galeria „Gardzienice”, - Akademia Praktyk Teatralnych, - sesje warsztatowe dla szkół, uczelni i twórców z całego świata, - międzynarodowy program 'Summer Intensive" - program „Generator Nadziei” (program umożliwiający młodym wybijającym się twórcom teatralnym, produkcję nowych przedstawień; w latach 2015-18 zrealizowano 10 premier), - badania artystyczno-naukowe (teatr, muzyka, ruch, dramat, humanistyka interdyscyplinarna), - konferencje artystyczno-naukowe we współpracy z polskimi i światowymi ośrodkami akademickimi, - Archiwum. W ciągu ostatnich 40 lat pracowało tu kilkuset artystów i twórców kultury z Polski i ze świata. Więcej informacji na temat międzynarodowej współpracy ośrodka znajdą Państwo na stronie Teatru. We wrześniu 2013 odbyło się otwarcie nowego kompleksu teatralnego w Gardzienicach. Architektoniczny zespół pałacowo-parkowy został teraz podźwignięty z ruin i zgliszczy i cudownie zreanimowany. Na projekt odbudowy pozyskano dofinansowanie ze środków UE w wysokości 16 mln zł. Bilety i wejściówki do Ośrodka Praktyk Teatralnych "Gardzienice" w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!