1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Lublinie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Lublinie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Lublinie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Bilety i repertuar Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie jest wiodącą instytucją kultury na Wschód od Wisły, z drugą pod względem wielkości sceną w Polsce. To miejsce spotkań z ponad czterdziestoletnią historią w tle. W murach CSK gościliśmy największych artystów scen światowych i krajowych z różnych obszarów kultury, m.in.: Krzysztofa Pendereckiego, Aleksandrę Kurzak, Seal’a, Zbigniewa Wodeckiego, Monikę Brodkę, Krzysztofa Cugowskiego, Basema Akiki, Israel Camerata Orchestra Jerusalem, zespoły baletowe i teatru tańca(La Scala z Madrytu, Polski Balet Narodowy, Batsheva Dance Company), wystawy m.in. Sebastião Salgado czy Bohdana Butenki. W nowatorskich przestrzeniach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie mieszczą się m.in. Sala Operowa, Klub Muzyczny CSK, Kino CSK, galerie wystawiennicze, multimedialna Sala Pszczelarska, Sklepik Kulturalny, a na dachach Miejska Pasieka Artystyczna i Tarasy Widokowe. Bilety i wejściówki do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!