SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Variety & Burlesque Night - zdjęcie

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Variety & Burlesque Night

9.11
(9 ocen)
Na klimatycznej scenie Vertigo Jazz Club, pod sufitem zdobionym chmurami pojawiają się same gwiazdy! Wieczór pełen rozrywki w prawdziwie cyrkowym stylu sztuk wielu, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz piękna, nagradzana w Europie burleska słowackiej gwiazdy Michelle Marvelous, tylko u nas przy akompaniamencie band'u! Variety & Burlesque Night zaskoczy nie tylko pięknem i powabem burleski, ale i kunsztem scenicznym z cyrkowym zacięciem! Michelle Marvelous, klasycznie wykształcona tancerka, z pasją do cyrku i kabaretu. Zachowując elegancję i wyszlifowany styl zastąpiła buty pointe hula hopami! Od 10 lat performerka, w świecie burleski od lat 4, charakteryzuje ją połączenie widowiskowych umiejętności, sztuki i klasycznego piękna. Sylwetka klepsydry, wdziękiem i całkowitą umiejętnością oczarowania widza, zyskuje rzesze fanów na najlepszych scenach Wiednia i na Słowacji. Połączy wszystkie swoje umiejętności w eleganckim akcie z naszyjnikiem z perłowej liny, a także z wdziękiem tocząc koła hoola hop, ogrywając kostium i czarując rekwizytami. Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina. Tym razem świętujemy sztukę w pełnym wymiarze. Cyrk, burleska, taniec, wokale, band na żywo i kabaretowe prowadzenie! Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę. Możliwość zamówienia drinków i kolacji a la carte. --------------------------------------------- Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu! Kinga Malewska Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko. SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

Występują

Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska Burleska: Michelle Marvelous Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak - Cieniu, Piano - Sebastian Łobos, Wokal - Kate Rex Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko/ Miss Erida Taniec - Karolina Świetlaga Kontrabas - Ion Virlan, Perkusja - Piotr Zarecki Saksofon i wokal - Jakub Luboiński

Opinie naszych Widzów

(6)

10/10

Super przedstawienie;) świetna zabawa;) polecam

ka.....@....pl | 27.03.2023

10/10

Najlepiej zainwestowane pieniądze w kulturę. Barwny spektakl. Doskonali soliści. Orkiestra na najwyższym poziomie. Młodość, czysta energia, piękno dla oczu i ducha. Gorąco polecam !

ml.....@....pl | 27.03.2023

10/10

Cudowne miejsce, przepiekne show. Bardzo przyjemnie spedzony czas!!!

ml.....@....pl | 26.03.2023

10/10

Czekaliśmy bardzo długo na jazz klub we Wrocławiu. Impreza super na poziomie - kuchnia super

ar.....@po...ta.onet.pl | 26.03.2023

10/10

Wydarzenie świetne! Na pewno pojawię się kolejny raz na tego typu wydarzeniu. Będę polecać!

kr.....@gm...il.com | 26.03.2023

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Variety & Burlesque Night

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne