Spektakl „Pustostany", podobnie jak i książka Doroty Kotas, jest o niczym ważnym, ale też o rzeczach najważniejszych. Jest o mieszkaniu w kamienicy na Grochowie, razem ze zmarłymi sąsiadami. Z ich przedmiotami i historiami. Z pozostawionymi przez nich resztkami jedzenia. I o tym, że przez rok można ograniczyć życie do minimum. O tym, co się wtedy zobaczy. O zatrzymaniu się i spojrzeniu na wszystko z tego powolnego dystansu. A potem o pisaniu o tym. A gdyby chcieć to wytłumaczyć, to tak naprawdę jest o tym, jak może wyglądać rzeczywistość, jeżeli przestaniemy patrzeć na nią przez pryzmat obowiązujących schematów, jeżeli nie ulegniemy presji szybkiego zarobku i pogoni za sukcesem. O dawaniu sobie przestrzeni na doświadczanie i spokojne poznawanie tego, co nas otacza. I to możecie wpisać do dziennika, wychodząc z klasą do Teatru Ochoty.

Realizacja

reżyseria: Hanna Kłoszewska scenariusz: Hanna Kłoszewska, Dorota Siarkowska scenografia: Jakub Drzastwa kostiumy: Wisła Nicieja realizatorzy światła: Zofia Krystman, Witold Juralewicz choreografia: Krystyna Dębicka muzyka: Maciej Witkowski video: Michał Domański pedagodzy: Michał Domański , Joanna Jonczyk konsultacje psychologiczne: Kinga Wojaczek

Opinie naszych Widzów

(22)

10/10

Wyjątkowe zaskoczenie. Nie spodziewałem się, że ten spektakl będzie, aż tak dobry! Złotóweczka za każdą minutę zabawy to tyle co nic. A wiadomo, że lepiej nic, niż coś.

pa.....@....pl | 17.10.2023

10/10

Świetne!

Zm.....@gm...il.com | 15.10.2023

10/10

Zabawny, dynamiczny, młode zdolne aktorki - świetny spektakl!

iz.....@gm...il.com | 10.07.2023

10/10

Bardzo dobre przedstawienie młodych aktorek.

ra.....@....pl | 9.05.2023

10/10

Zaskakujący i ciekawy spektakl z udziałem kilku młodych aktorek, które grają...tą samą rolę. Ma w sobie dużo uroku, a interpretacja choć jest o depresji i zniechęceniu rzeczywistością tętni życiem i nadzieją - to urok młodości :).

bu.....@gm...il.com | 1.05.2023

Adres i dojazd

Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich,

ul. Reja 9, Warszawa

Pustostany

Warszawa, Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich

śr., 28.06

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona. Skontaktuj się z organizatorem

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne