Dobrze się kłamie

9.51
(649 ocen)
Dobrze się kłamie - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich Spektaklove i producenci komediowych hitów “Boeing Boeing”, “Imię”, “Ludzie inteligentni” sięgają po przebój kinowy “Jak dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Ten kameralny komediodramat jest jednym z największych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze “Shreka” i “Pingwinów z Madagaskaru”. Czy zastanawialiście się kiedyś, kto spośród Waszych przyjaciół coś ukrywa? Kto kłamie codziennie albo przynajmniej “nieco ściemnia”? A może by tak zacząć grać w otwarte karty? Co z tego może wyniknąć? Zanim sprawdzicie to w domu, wybierzcie się koniecznie do Teatru Studio Buffo na “Dobrze się kłamie”. Grupa przyjaciół co jakiś czas, spotyka się na kolacji. Tym razem planują wspólnie oglądać zaćmienie księżyca. Jego fazy według wielu wierzeń wpływają na nasze zachowanie i nastrój. Ludzie mogą stać się nieprzewidywalni…. Zaczęło się jak zwykle. Żarty, ploteczki, docinki jak to wśród przyjaciół - wesoło. Do czasu, gdy ktoś zaproponował grę. Co stanie się kiedy wszyscy podzielą się zawartością swojego telefonu, ujawnią maile i smsy? Komu „ściemnianie” wyjdzie na dobre, a kto się pogrąży? “Dobrze się kłamie” będzie spotkaniem wybitnych aktorskich osobowości. Nazwiska mówią same za siebie: Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Marcin Perchuć, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Przemysław Sadowski i Bartłomiej Topa. To dzięki nim widzowie przeżyją niezwykłe emocje, ale przede wszystkim będą się świetnie bawić.

Występują

Olga Bołądź

Katarzyna Kwiatkowska

Anita Sokołowska

Szymon Bobrowski

Marcin Perchuć

więcej+

Realizacja

Spektakl w oparciu o film Paolo Genovese Przekład i adaptacja: Bartosz Wierzbięta Reżyseria: Marcin Hycnar Scenografia: Wojciech Stefaniak Kostiumy: Martyna Kander Reżyseria światła: Karolina Gębska Asystent reżysera: Agata Zdziebłowska Produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina, Tito Productions, Spektaklove

Opinie naszych Widzów

(238)

10/10

Uważam, ze to było jedne, z moich najlepszych wyjsc do teatru: super obsada, fantastyczne dialogi i bardzo przyjemnie się oglądało.

ma.....@gm...il.com | 14.12.2022

10/10

Spektakl przerósł moje oczekiwania. Zarówno gra aktorka, jak i dialogi to było mistrzostwo.

ed.....@zd...ja.pl | 7.12.2022

10/10

ZNAKOMITA gra aktorów. Byłam na tym spotkaniu przyjaciół i nie tylko jako widz. Bardzo dziękuję za wszystkie emocje i późniejsze refleksje.

lk.....@....pl | 5.12.2022

10/10

Świetna sztuka. Wyśmienita gra aktorów. Bardzo dobrze spędzony wieczór. Serdecznie polecam!

Ro.....@gm...il.com | 5.12.2022

10/10

Dawno się tak nie uśmiałam ;)

an.....@gm...il.com | 4.12.2022

Dobrze się kłamie

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne