Czerwony kapturek w wielkim mieście - zdjęcie

Czerwony kapturek w wielkim mieście

7.33
(3 oceny)
Teatr Imka Young i Duet JaHa zapraszają na bajkę z cyklu „Bajki – twórcze spotkania z wyobraźnią”. Poznajcie wesołą dziewczynkę, która lubi kolor czerwony i zobaczcie, jak radzi sobie z przeszkodami w drodze do babci. Kto okaże się prawdziwym, a kto fałszywym przyjacielem? Który świat okaże się bardziej bezpieczny i przyjazny? Wielkie miasto z gąszczem ulic, świateł, autobusów i tramwajów, czy świat wirtualny, w którym każdy może być każdym? Zapraszamy na fascynującą, współczesną wersję „Czerwonego Kapturka” z Babcią, Mamą, Wilkiem i Internetem w tle. Zderzymy tradycję z współczesnością, po to, by mądrze bawić i przestrzegać. Bohaterowie bajki zaproszą młodych widzów do wspólnych działań interaktywnych: muzycznych, aktorskich i ruchowych, zaś wybrani asystenci otrzymają zadania specjalne na scenie. Po spektaklu pełne humoru i szaleństwa krótkie warsztaty internetowe z udziałem bohaterów bajki i widzów. Przybywajcie! Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat! PREMIERA 4 czerwca 2017 r.

Występują

IMKA

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Duet JaHa – Hanna Kochańska i Jacek Zawada Autor piosenek: Jacek Zawada Opracowanie muzyczne: Tomasz Wielechowski Scenografia i kostiumy: Barbara Koczarowa, Agata Stanula Zdjęcia: Rafał Latoszek

Opinie naszych Widzów

(2)

8/10

Spektakl z pomysłem. Warto dzieci uczyć, jak poruszać się po internecie. Z tym że to chyba nie jest rzecz dla dzieci 5-letnich. Na pewno dla starszych.

bo.....@in...ia.pl | 9.02.2023

4/10

Problem poruszany w przedstawieniu bardzo ważny, ale sposób przekazu wręcz nieciekawy.

t......@....pl | 12.06.2023

Czerwony kapturek w wielkim mieście

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne