Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie Wielki Finał Brave Kids - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

9,4 / 10

Wielki Finał Brave Kids

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl w trakcie którego swoje talenty zaprezentują dzieci i młodzież z kilku grup artystycznych. Młodzi twórcy spotkają się na wspólnych warsztatach w ramach międzynarodowej edycji Brave Kids 2021.

Zobaczymy popisy cyrkowe wrocławskiej grupy Kids News Circus oraz czeskiej Cirkusárna, a także teatralną grupę Los Talleres de Teatro y Cine para Niños y Niñas de Lombó z Hiszpanii oraz układy taneczne, występy wokalne i teatralne młodych mieszkańców Wrocławia i Warszawy o różnorodnym pochodzeniu narodowym i etnicznym.

Razem z nami wystąpi również grupa cyrkowa z Etiopii, Circus Debere Berhan, związana z siecią CULPEER4change, której Brave Kids jest partnerem od 3 lat.

Zespoły te wspólnie przygotują Wielki Finał Brave Kids, a także zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich występów podczas festiwalu Brave Kids pod wrocławskim niebem.

Warsztaty Brave Kids przyczyniają się do wzrostu empatii, otwartości, a także umiejętności artystycznych wśród dzieci i młodzieży, a ich głównym rezultatem są interdyscyplinarne pokazy finałowe Brave Kids.

Naszą misją jest stworzenie przestrzeni dla dzieci i młodzieży z całego świata w atmosferze przyjaźni i szacunku dla innych kultur. Robimy to, łącząc dzieci w ramach artystycznych doświadczeń, które mają zainspirować je do wyobrażenia sobie lepszej przyszłości dla siebie i swoich społeczności oraz dostarczając im narzędzi do realizacji ich aspiracji.

Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła realizuje projekt Brave Kids od 2009 roku. Na początku było to spotkanie zaledwie kilku grup młodych pasjonatów tańca i teatru. W 12. edycjach udział wzięło 2000 dzieci i młodzieży z całego świata!

Wydarzenie jest częścią programu Brave Kids 2021 finansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław.

www.bravekids.eu

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  wspaniały, radosny, międzynarodowy

  ev.....@gm...il.com / 16 września 2021

 • 10,0/ 10

  Świetne przedstawienie. bardzo dużo pozytywnych emocji. Polecam.

  ca.....@po...ta.onet.pl / 14 września 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl. Niepowtarzany klimat przenikania i współzaistnienia (!!!!) wielu kultur świata, stworzony sercem i emocjami młodych ludzi - naszych zdolnych, wrażliwych dzieciaków. Radość na scenie - radość na widowni. Sugestywna, ciekawa, z pomysłem scenografia, oczywiste a jednak zaskakujące rekwizyty. Nietuzinkowe i aktualne przesłanie przedstawienia. Scenariusz podporządkowany żywiołowości i naturze młodych artystów zdecydowanie sprawdził się w takim założeniu. Spontaniczność często zaskakiwała pewnie nie tylko nas widzów. Jedyny minus - zbyt mało muzyki "na żywo" w wykonaniu dzieciaków. Fantastycznie spędzone popołudnie. Ogrom śmiechu, szczęścia i łez wzruszenia.

  gr.....@....pl / 08 września 2021

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, pełen energii, emocji, kolorów!

  ko.....@gm...il.com / 08 września 2021

 • 10,0/ 10

  Niesamowite widowisko, przygotowane przez dzieci dla dzieci. Wspaniałe zaangażowanie i niezwykła różnorodność spowodowały, że zachwyciłam się nim tak samo jak jak i mój 8-latek. - Mamo, a oni NAPRAWDĘ przyjechali z Etiopii? - nie dowierzał. - To tak daleko! Piękne widowisko oparte na autentycznym porozumieniu poprzez kultury, języki i tradycje.

  mo.....@ch...ik.pl / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe widowisko , ogrom pracy i niesamowite emocje dla widza. Gratulacje dla pomysłodawcy, trnetów i występujących artystów.

  an.....@gm...il.com / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Piękny występ bardzo uzdolnionych dzieciaków, profesjonalizm i pewność siebie.na scenie, gratuluję wszystkim.

  Ma.....@in...ia.pl / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl pełen energii i dobrej zabawy. Rewelacja

  m-.....@....pl / 06 września 2021

 • 10,0/ 10

  Najlepszy spektakl jaki kiedykolwiek widziałam! Mnóstwo dziecięcej energii, prawdziwych emocji. Gratuluję dzieciom, trenerom i organizatorom tak wspaniałego widowiska! Dziękujemy wszystkim za włożony trud w przygotowanie naszych dzieci, a szczególnie wszystkim dzieciom za ich pomysły i zaangażowanie całym sercem.

  pa.....@gm...il.com / 06 września 2021

Teatr Pieśń Kozła - Adres i dojazd

http://www.piesnkozla.pl/

Kup bilet