MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum - zdjęcie MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum - zdjęcie MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum - zdjęcie MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY- Scena z Forum

Miłość, seks i powroty - Cykl: “Scena z forum”

Weź udział w spektaklu, w którym możesz wpłynąć na bieg opowiadanej historii!

Zapraszamy na sztukę realizowaną w popularnej na świecie formule teatru forum. Dzięki wskazówkom udzielanym przez widzów każde spotkanie z bohaterami kończy się inaczej. Pomóż im zmienić bieg wydarzeń. Odkryj z nami magię teatru zaangażowanego!

O SPEKTAKLU

Miłość, seks i powroty to momentami zabawne, momentami wzruszające, trzy dynamiczne opowieści o współczesnych relacjach partnerskich. Przedstawiamy historie o świecie, w którym każdy chce być kochany, i w którym każdy marzy o spełnionym związku. Ale czy to w ogóle dzisiaj jest możliwe?

Alex i Sasza od lat budują szczęśliwy związek, który dobrze funkcjonuje w bezpiecznej przystani akceptacji przyjaciół. Ale poza nią cały czas tkwią w szafie. Alex jest już zmęczona byciem “tylko przyjaciółką” Saszy podczas rodzinnych spotkań. Z kolei ta druga jest przerażona myślą o konfrontacji. Czy bohaterki znajdą kompromis? A może narastająca frustracja sprawi, że zaczną wątpić w swoje uczucie i podważać jego fundamenty?

Tymczasem u Julii i Pawła wszystko jest super. Do momentu przekroczenia progu sypialni. Oboje żyją wspomnieniem czasów dawno minionych - namiętności i bliskości, które najpierw zapierały dech w piersiach i obezwładniały, a potem nagle zniknęły i pozostawiły dziurę trudną do wypełnienia. Więcej pikanterii, eksperymentów - pomysły się nie kończą… A może… “Otworzymy ten związek, kochanie, co myślisz?” Czy między nimi naprawdę jest tak dobrze, jak komunikują, że jest?

Ela i Kacper są rodzicami, którzy długo starali się o dziecko. Tylko… Po jego narodzinach coś się między nimi zmienia - tamtych fal już nie ma. Rola rodziców przerasta ich jako parę, generuje konflikty. Najpierw wszystko było dobrze, a teraz lepiej czują się w towarzystwie innych ludzi. Osobno. Czy poza dzieckiem jeszcze coś ich w ogóle łączy? A może tak naprawdę to tylko oczekiwania społeczne i presja patriarchatu?

To wszystko obejrzycie w pierwszej części! W drugiej - do akcji wkraczacie Wy - drodzy widzowie. Pod czujnym okiem Jokera będziecie mogli zadać pytania bohaterom i podzielić się swoim doświadczeniem, a nawet wejść na scenę - jak to w spektaklu granym metodą teatru forum! Dzięki aktywnemu uczestnictwu widzów, wieczór zyska nowy wymiar - stanie się dialogiem o związkach i miłości. W końcu przez teatr opowiadamy o tym, co nas dotyka.

Bywa zabawnie, bywa wzruszająco, zawsze ekscytująco.

Na scenie występuje Maciej Zuchowicz, Grzegorz Jarek, Diana Karamon, Milena Kranik, Katarzyna Hodana.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Produkcja: TEATR XL

Autorka: Diana Karamon

inspirowane doświadczeniami i improwizacjami twórców

Reżyseria: Diana Karamon

Asystentka reżysera: Iza Górska

Kierownik produkcji: Izabela Górska

Reżyseria świateł i konsultacje scenograficzne: Raptus Wybitny

Kostiumy: Sebastian Szarata

Autorska muzyka/teksty piosenek: Dominik Zacharski

Występują: Katarzyna Hodony, Milena Kranik, Grzegorz Jarek, Maciej Zuchowicz

Czas: 120 min.

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    ŚWIETNY! Na spektaklu prowadzonym metodą teatru forum byłam już drugi raz. Ważny i angażujący temat miłości i naszych potrzeb, często niespełnianych, o których nie potrafimy rozmawiać. Polecam każdemu zarówno ten spektakl jak i pozostałe propozycje Teatru XL - wspaniała atmosfera i ludzie tworzący to miejsce! Do zobaczenia!

    an.....@gm...il.com / 28 listopada 2022

TEATR XL im. Artystów Zaangażowanych - Adres i dojazd

Pl. Hallera 5, Warszawa

http://www.teatrxl.com

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.