United Limbs & CTiTW / WIN_DOWS 38 - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9,0 / 10

United Limbs & CTiTW / WIN_DOWS 38

Zapraszamy na nowy spektakl kolektywu United Limbs, który powstał w koprodukcji z Centrum Teatru i Tańca w Warszawie. Prezentacja projektu odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 19:00 na patio przed Budynkiem Uniwersus przy ulicy Belwederskiej 20/22 w Warszawie.

WIN.DOWS_38 to zestaw ulotnych wrażeń, obrazów i fantazji o przyszłości. Przyszłości być może bardzo dalekiej. Czy to już kompletnie dystopijna rzeczywistość, której nawet Orwell nie miał by odwagi sobie wyobrazić?

Świat rozgrywa się pomiędzy czwórką bohaterów, prawdopodobnie jeszcze ludzi. Zbudowany z ich tajemnic, pragnień, potencjalnych zmagań balansuje pomiędzy życiem a jego projekcją.

Bohaterowie nawiązują intymną relację z intrygującym, potencjalnie nadludzkim protagonistą. Czy to COŚ dyryguje ciągiem wydarzeń, a może jest jedynie cichym obserwatorem, nieinwazyjną częścią ich życia?

Główny nacisk poszukiwań artystycznych został położony na cielesność artystów oraz na zgłębienie tematu repetycji, a raczej (r)ewolucji poprzez powtórzenie. Punktem wyjścia w procesie twórczym był moment rozszczepienia się od podstawy narastających, kolejnych warstw ruchowych i ich szeroki potencjał ewolucyjny.

Choreografia: United Limbs we współpracy z Izabelą Orzełowską

Stylizacja: Maria Łozińska

Konsultacja dramaturgiczna: Ela Chowaniec

Spektakl powstał w ramach programu koprodukcyjnego Centrum Teatru i Tańca w Warszawie.

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa

Czas trwania: 60 minut
Źródło zdjęcia: United Limbs. Zdjęcia: Maria Łozińska

Obsada

Ilona Gumowska, Gieorgij Puchalski, Izabela Zawadzka, Jakub Mędrzycki

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, możesz kupić duży tort z bitą śmietaną, wiśniami i czekoladą. Będzie przepyszny, ale dość banalny w smaku. Możesz jednak za te same pieniądze kupić małe, wyrafinowane i doskonałe ciasto, które pobudzi twoje zmysły. Będziesz zastanawiać się nad tym, co Ci przypomina jego smak i mieć lekki niedosyt, gdy się okaże, że już zniknęło z talerza. Osobiście wolę tę drugą opcję. Ten spektakl był jak małe wyrafinowane ciasto. Jak rozumiem, jest to początek drogi młodych artystów i to, co jest wyrafinowane i dobre ma szansę na bycie doskonałym

    pu.....@gm...il.com / 21 sierpnia 2020

Teatr Tańca Zawirowania/ Centrum Teatru i Tańca w Warszawie - Adres i dojazd

Ul. Bruna 9, Warszawa

https://www.facebook.com/zawirowania

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.