Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr PAPAHEMA

Niezależny teatr założony przez czworo absolwentów Akademii Teatralnej w Warszawie, Filii w Białymstoku, których połączyły wspólne poczucie humoru i gust. Młodzi aktorzy od kilku lat z powodzeniem łączą klasykę ze współczesną wrażliwością, środki teatru aktorskiego z bogactwem języka teatru formy, żart i dystans z poważną refleksją na temat otaczającej rzeczywistości.

Od 2014 roku Teatr działa jako Fundacja. PAPAHEMA regularnie prezentuje swoje przedstawienia w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, Teatrze Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie, Teatrze WARSawy oraz Teatrze Miejskim w Gliwicach, współpracuje również z Teatrem Polonia i Teatrem Montownia. Teatr tworzą Paulina Moś, Helena Radzikowska, Paweł Rutkowski i Mateusz Trzmiel. Dotychczas Teatr PAPAHEMA zrealizował trzynaście spektakli.

Więcej informacji o aktualnym repertuarze, również online: teatrpapahema.pl

FB: facebook.com/TeatrPAPAHEMA/
IG: instagram.com/teatr_papahema/
YT: youtube.com/TeatrPAPAHEMA/

Repertuar Teatr PAPAHEMA w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.