Andropauza 3, Czyli jak żyć i nie zwariować - zdjęcie

Andropauza 3, Czyli jak żyć i nie zwariować

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością

Lecz miłość chroni przed starością

Bo prawda jest taka, że się nie starzeje

Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!

Na scenie występują między innymi Maciej Damięcki jako Hrabia, Tadeusz Ross jako Hrabia, Piotr Skarga jako Hrabia, Dariusz Gnatowski jako Sławek, Andrzej Zaborski jako Sławek, Sławomir Maciejewski jako Sławek.

Realizacja

Tekst: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz - na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego

Reżyseria: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz

Opinie naszych widzów (1)

  • 3,0/ 10

    Spektakl słaby. Nie uratuje go żadna z 3 obsad. Szczególnie w warunkach "teatru" Palladium. To miejsce nadaje się na klub, dyskotekę, małą salę koncertową ale na pewno nie na teatr, szczególnie przy takim umieszczeniu i zagęszczeniu siedzeń . Piotr Bałtroczyk w tych warunkach dał radę, ale wydumana i makaronowata andropauza NIE. Jest parę odważniejszych i zabawnych tekstów ale to zdecydowanie za mało aby ocenić ten "spektakl" za zjadliwy.

    ms.....@....pl / 09 marca 2018

Teatr Palladium - Adres i dojazd

ul. Złota 9, Warszawa

http://www.teatrpalladium.com/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.