Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr na Pradze

Pragniemy zaprosić Państwa do współtworzenia nowego teatru na kulturalnej mapie stolicy, Teatru na warszawskiej Pradze.

Inicjatorami powołania nowej sceny są Żanna Gierasimowa i Jarosław Witaszczyk, organizatorem zaś Fundacja „Otwarta Kurtyna”.

Naszym celem jest stworzenie nowej instytucji kulturalnej na terenie warszawskiej Pragi, ożywienie społeczno-kulturalne, podniesienie jakości przestrzeni publicznej, rozwój kultury w oparciu o tożsamość lokalną oraz zasoby dziedzictwa kulturalnego. Odpowiadając na potrzeby społeczne mieszkańców dzielnicy, chcemy uzupełnić ofertę kulturalną o działalność profesjonalnego teatru.

„Teatr na Pradze” ma za zadanie inspirować, motywować, rozwijać zainteresowania wszystkich pokoleń. Pragniemy integrować wszystkie środowiska dzielnicy poprzez aktywność na wielu płaszczyznach kultury i sztuki, zwłaszcza w dziedzinie teatru.

Bilety i wejściówki do Teatru na Pradze w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Teatr na Pradze w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.