Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Teatr Kamienica

aleja Solidarności 93, Warszawa

Teatr Kamienica to wyjątkowe miejsce na teatralnej mapie Warszawy. Pomysł na utworzenie teatru narodził się jeszcze w czasach PRL-u. Po wielu latach Emilianowi Kamińskiemu udało się otworzyć Teatr Kamienica w 2009 r. Zabytkowy gmach instytucji ma niezwykłą i bogatą historię. Wybudowany w 1910 r. uległ zniszczeniu podczas II wojny światowej. Po 1945 r. został odbudowany już w nieco innej formie, bo aż do czwartego piętra. Tam, gdzie obecnie mieści się sala restauracyjna teatru, niegdyś znajdowały się piwnice, które w czasie powstania służyły jako droga ucieczki Żydów z getta warszawskiego.

Przede wszystkim Repertuar Teatru Kamienica słynie z wybornych i zabawnych komedii. Ich treść zawsze niesie za sobą przesłanie, które skłania do głębszej refleksji nad fabułą.

Spektakle Teatru Kamienica poruszają ważne kwestie, które są ubrane w komiczne sytuacje i żarty. Dzięki temu w przystępnej dla każdego formie ukazują uniwersalne prawdy o dzisiejszych czasach. Do dyspozycji widzów Teatr Kamienica udostępnia trzy klimatyczne sale: Scenę Orlą, Scenę Elitarną i Scenę Piwnica Warsza.

Oferta Teatru Kamienica to spektakle przeznaczone dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jednak dodatkowo placówka zaangażowana jest w działalność społeczno-kulturalną, np. organizację akcji dobroczynnych, debat eksperckich i warsztatów edukacyjnych.

Bilety i wejściówki do Teatru Kamienica w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).