Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 to jedna z najważniejszych w Europie organizacji inkluzywnych dedykowanych sztuce artystów i artystek z niepełnosprawnościami. Instytucję powołano jako odpowiedź na rosnącą pozycję Teatru 21 skupiającego aktorów i aktorki z zespołem Downa i autyzmem. Centrum przekracza dotychczasową formułę teatru, programując różnorodne działania na potrzeby rozwijającego się środowiska artystycznego osób z niepełnosprawnościami i ich sojuszników i sojuszniczek.

Bilety i wejściówki do Teatru 21 w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).