Lekko nie będzie - wieczór sylwestrowy - zdjęcie

Lekko nie będzie - wieczór sylwestrowy

Celebruj z nami nadejście 2023 roku. Spędź w teatrze wyjątkowy wieczór sylwestrowy .

Ostatni wieczór 2022 roku musi być szczególny, a My gwarantujemy spotkanie z gwiazdami, pełne zwrotów akcji, śmiechu i dobrej zabawy. Zapraszamy na spektakl "Lekko nie będzie”, na Scenę NOT w w samym centrum Gdańska. W cenie biletu lampka wina musującego.

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami w myśl zasady: Mnie by się to nie przydarzyło? Jeśli tak – ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria w życiu bardzo różni się od praktyki.

„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukania szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski/Tomasz Sapryk) romansujący ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), jego była żona Marion (Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak) zakochana w młodszym partnerze i ich córka Julie (Julia Rosnowska/Milena Staszuk/Natalia Smagacka) mająca nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco (Kacper Kuszewski), wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy, bo kiedy wszystko zawodzi zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu…

Czas trwania: 120 min. z przerwą.

Na scenie występuje Sambor Czarnota, Milena Staszuk, Andżelika Piechowiak, Jan Jankowski.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Autor: Jean – Claude Islert

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Tłumaczenie: Witold Stefaniak

Scenografia: Witek Stefaniak

Kostiumy: Joanna Snopek

Asystentka reż.: Andżelika Piechowiak

Charakteryzacja: Mira Wojtczak

Opracowanie muzyczne: Tomasz Sapryk

Ruch sceniczny: Tomasz Borkowski

Zdjęcia: Rafał Olejniczak

Opracowanie graficzne: Piotr Grzegorzewski

Spektaklove - Adres i dojazd

https://www.spektaklove.pl/

Kup bilet