THE STRINGS czyli SEX, DRUGS & DISCO - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów

9,2 / 10

THE STRINGS czyli SEX, DRUGS & DISCO

THE STRINGS czyli SEX, DRUGS & DISCO to przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie.

The Strings - pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel. Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli. Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się będąc na widowni. Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym. Gwarantujemy świetną, dwugodzinną zabawę!

Uwaga! Spektakl i utwory w nim zawarte uzależniają

Na scenie występuje Krzysztof Wieszczek, Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Piotr Borowski, Bartosz Żukowski.

Realizacja

REŻYSERIA - Maciej Kowalewski

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Super! Polecam!

  u......@gm...il.com / 30 października 2022

 • 10,0/ 10

  Ogromna porcja humoru, ale nie tylko. Spektakl zmusza do refleksji. Przywraca wiarę w marzenia i pokazuje siłę przyjaźni, szczególnie ważną na życiowych zakrętach.

  Ew.....@....pl / 20 października 2022

 • 10,0/ 10

  Genialne wydarzenie. Uśmiałam się do łez. Czarny Łabądź i męski SIA bezkonkurencyjni. Szczerze polecam!!!

  ko.....@in...ia.pl / 19 października 2022

 • 10,0/ 10

  Super. Polecam !!!!

  bz.....@....pl / 19 października 2022

 • 8,0/ 10

  Naprawdę dobrze się bawiłam. Dawno się tak nie śmiałam w głos. Zaskakujący spektakl zawierający niespodziewane zwroty akcji :) mi

  do.....@gm...il.com / 19 października 2022

SCENA RELAX - Adres i dojazd

ul. Złota 8, Warszawa

https://scenarelax.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.