Stand-up Polska prezentuje: Potocka i Jurkiewicz + kobiecy open - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8,9 / 10

Stand-up Polska prezentuje: Potocka i Jurkiewicz + kobiecy open

Zapraszamy na wieczór z Pauliną Potocką i jej gośćmi w Resorcie Komedii. Na scenie pojawi się, m.in. Cezary Jurkiewicz z nowym materiałem i Agnieszka Matan, która poprowadzi kobiecy open mike.

To będzie piątek pod znakiem abstrakcyjnego poczucia humoru i kobiecej energii.

Paulina Potocka jest tym w stand-upie czym carving w owocach i warzywach. Potrzeba dużo cierpliwości żeby wyszedł kwiatek. Carving wywodzi się z Dalekiego Wschodu, a Paulina z bliższego wschodu, czyli z Białegostoku. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow życie to codzienność, którą tworzy. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Razem z Łukaszem Kozłowskim prowadzi własną scenę stand-upową "Potocka&Kozłowski prezentują".

Cezary Jurkiewicz w swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku.. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.

Na scenie występuje Agnieszka Matan, Paulina Potocka, Cezary Jurkiewicz.

Realizacja

Resort Komedii

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Świetna prowadząca, pełna entuzjazmu , Stand up, bardzo pozytywny . oby więcej takich sytuacji, będziemy się pojawiać . brawo!!!

    ag.....@....pl / 30 stycznia 2018

  • 5,0/ 10

    Do przerwy było genialnie!!! Po przerwie kiedy 'gwiazdy' pt. Potocka i Jurkiewicz się pojawiły totalna tragedia!!! Nic gorszego nie widziałam!!! Generalnie mogliśmy wyjść w trakcie przerwy i byłby to jeden z lepszych wieczorów, a tak to Pan Jurkiewicz i Pani Potocka zniszczyli go... niestety nie pamiętam nazwisk Pań które występowały wcześniej, ale naszą totalną ulubienicą była Pani od banku ;) Pozdrawiamy serdecznie!!!

    vi.....@....pl / 21 stycznia 2018

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.