POKOJE GOŚCINNE feat. Agnieszka Jelonek - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

10,0 / 10

POKOJE GOŚCINNE feat. Agnieszka Jelonek

10,0/ 10

Improwizowany spektakl z życia The Resort Komedii Hotel. Luksusowe wnętrza, udane połączenie tradycji z nowoczesnością, dyskretna obsługa, a przede wszystkim — miejsce popularne wśród artystów i celebrytów. Zaskakujące zwroty akcji, tajemnice i skandale. Sprawdź, co dzieje się w naszych pokojach gościnnych!

●●●

Tym razem gościem VIP hotelu Resort Komedii będzie pisarka ● AGNIESZKA JELONEK ●, która przeczyta fragmenty swojej ostatniej książki „Trzeba być cicho”. Staną się one inspiracją do improwizowanego spektaklu, Nie oczekuj za dużo sensu. Oczekuj, że to będzie dobry wieczór.

______________________________________________________________

Agnieszka Jelonek — Pisarka, scenarzystka, blogerka i dziennikarka. Publikowała reportaże i wywiady, często dotyczące twórczości kobiet. Prowadziła blog Tylkospokojnie. Zajmuje się pisaniem seriali telewizyjnych. Za powieść „Koniec świata, umyj okna” nominowana do Nagrody Literackiej Gdynia (2021). Ostatnio opublikowała kolejną powieść, „Trzeba być cicho”. Posiada czarny pas w walce z nerwicą lękową. Lubi spędzać czas z synem i letnie dni po godzinie osiemnastej.

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Spora dawka humoru. Niektóre improwizacje wręcz rewelacyjne. Dynamicznie ale jest chwila na oddech. Atmosfera niezobowiązująca. Polecam.

    zi.....@gm...il.com / 14 października 2022

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.