Kevin sam w Polsce. Improwizowana komedia świąteczna! - zdjęcie Kevin sam w Polsce. Improwizowana komedia świąteczna! - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

8,9 / 10

Kevin sam w Polsce. Improwizowana komedia świąteczna!

Renifery już pędzą, aby dostarczyć świąteczny hit jakiego jeszcze nie było - prosto do Resortu Komedii! Wpadnij i zerwij z nami bombkę śmiechu i głupoty!

Opłatek, sałatka jarzynowa, kłótnie przy stole - i Kevin sam w domu. Będzie ciężko, więc na święta warto się przygotować solidną porcją śmiechu. Tego wieczora na scenie Resortu Komedii zagramy dla Was improwizowany film świąteczny. Czy będzie przypominał Listy do M.? A może To właśnie miłość? A może pojawią się kolędy braci Golec? Nie wiadomo - wszystko będzie improwizowane! Na pewno nie zabraknie świątecznego klimatu, dzwonku dzwoneczków, przebojowych piosenek, zaskakujących happy endów i pocałunków pod gałązkami choinki. A to wszystko wydarzy się w Polsce - ojczyźnie świąt i wujka opowiadającego dowcipy.

Na spektakl “Kevin sam w Polsce” zaprasza grupa Cinema Disco - Maciej Kaczyński, Herbert Makuch i Grzegorz Uznański.

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Ogromna kreatywność. Piękne męskie głosy.... I ten taniec :) brawo chłopaki

  Iz.....@....pl / 27 lutego 2021

 • 10,0/ 10

  Świetni. Niesamowity spektakl improwizowany, śmieliśmy się non stop i wyszliśmy z bólem mięśni brzucha. Napewno wrócimy.

  Sa.....@ya...oo.com / 26 lutego 2021

 • 10,0/ 10

  kocham najbardziej na świecie ❤️ za każdym razem zupełnie inaczej, a nadal tak samo śmiesznie ❤️ polecam bardzo!

  sl.....@gm...il.com / 05 marca 2020

 • 10,0/ 10

  wymagające wyzwanie dla improwizatorów zagrać któryś z kolei sezon słabego serialu, należy pochwalić umiejętność zapamiętania skandynawskich nazwisk przez siebie wymyślanych

  an.....@po...ta.wp.pl / 12 listopada 2019

 • 6,0/ 10

  Całkiem nieżle. Niezły format.. Trochę ubogo w warstwie dźwiękowej. Ale fajna rozrywka, pokręcona fabuła. Warto było zobaczyć, pewnie skorzystam z okazji zobaczenia kolejnych odsłon.

  ja.....@gm...il.com / 18 listopada 2021

 • 1,0/ 10

  Kiepsko zaplanowany spektakl. Improwizacje trwające dłużej niż 5-10 min robią się nieśmieszne i naciągane. Aktorzy przemili, ale niektóre żarty były dosyć uderzające w niektóre grupy religijne. W spektaklu brakowało spójności.

  re.....@gm...il.com / 08 listopada 2021

Resort Komedii - Adres i dojazd

ul. Bielańska 1, Warszawa

www.resortkomedii.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.