Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat i opiekunów - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,9 / 10

Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat i opiekunów

Podczas warsztatów "Rodzina w formie" dzieci i opiekunowie wspólnie obejrzą wizerunki mitologicznych rzeźb w Królewskiej Galerii Rzeźby oraz w Ogrodzie Oranżeryjnym. Dowiedzą się również, skąd bierze się gips i czym różni się od marmuru. W drugiej części spotkania - wzorem królewskich artystów - uczestnicy warsztatów wykonywać będą własne szkice rzeźb oraz gipsowe kopie wybranego motywu lub ornamentu.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami sensorycznymi i intelektualnymi. Istnieje możliwość tłumaczenia na Polski Język Migowy

________________________________________________________________________________________________________________________

Prowadzące: Dorota Stelmaszczyk, Marta Glasenapp

Dorota Stelmaszczyk - graficzka, ilustratorka, absolwentka projektowania graficznego w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Muzealniczego w Instytucie Historii Sztuki UW. Edukatorka w Muzeum Łazienki Królewskie; na co dzień prowadzi lekcje muzealne i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracę z dziećmi uważa za niezwykle inspirującą i twórczą, lubi pracować na zasadzie wymiany myśli, umiejętności i pozytywnej energii. Zajmuje się również malowaniem obrazów.

Marta Glasenapp – edukatorka w Muzeum Łazienki Królewskie, pedagog specjalny, miłośniczka wielozmysłowego poznawania rzeczywistości i dedukcyjnego sposobu zdobywania wiedzy, która od wielu lat realizuje projekty edukacyjne i sportowe dla dzieci.

________________________________________________________________________________________________________________________

Miejsce: Łazienki Królewskie, ul. Agrykola 1, Stara Oranżeria – Królewska Galeria Rzeźby i formiernia

Czas: g. 11.00-12.45

Limit miejsc: 8 dzieci + 8 opiekunów

Szczegółowe informacje oraz regulamin warsztatów -> KLIKNIJ TUTAJ

Czas trwania: 105 minut

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Pani Dorota prowadząca pełen profesjonalizm . Fantastyczne podejście do dzieci z dużym zaangażowaniem . Bardzo ciepła osoba . Polecam!

  Ma.....@....pl / 06 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniały pomysł i interesująca realizacja. Zachęcam swoich znajomych do planowania rodzinnego czasu w Łazienkach na warsztatach.

  gd.....@gm...il.com / 06 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo sympatyczna pytani prowadząca do tego opowiadała zachęcająco do słuchania, włączała w historię o której mówiła, brało się czynny udział w t wszystkim. Ciekawe informacje przekazane w super sposób. Nie było to nudny odsłuch informacji. Z przyjemnością przyjmę na kolejne warsztaty.

  ki.....@gm...il.com / 02 października 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo zaangażowana, miła edukatorka, bardzo ciekawy program, ws,ystko świetnie zorganizowane

  jo.....@in...ia.pl / 09 maja 2022

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Adres i dojazd

ul. Agrykola 1, Warszawa

http://lazienki-krolewskie.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.