Tania rewia pt. „Przelew wyjdzie w Sylwestra” - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,8 / 10

Tania rewia pt. „Przelew wyjdzie w Sylwestra”

Klub Komediowy zaprasza na sylwestra na miarę naszych możliwości! Sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na zainspirowane tegorocznymi marzeniami, absurdami i frustracją sylwestrowe variété prosto z trzewi Zbawiksa.

Zarówno w życiu osobistym, jak i na niwie zawodowej rzeczywistość roku ZOZI co dzień zakładała na nas bolesne pułapki z kłamstw i kłamstewek, które wszystkie można by streścić w najbardziej perfidnej, bo najczęściej niedotrzymywanej obietnicy: „Przelew wyjdzie w Sylwestra”. Dlatego nie będzie to „Sylwester marzeń” spod Gubałówki. A my nie będziemy tak barwni jak Maryla Rodowicz, ani tak czarujący jak Zenek Martyniuk. Ale będziemy! Przetrwaliśmy z Wami kolejny rok pandemii, rok ZOZI! Świętujmy! Mamy bąbelki na barze, paluszki w szklance* i spektakl bombonierkę, w którym – wzorem Forresta Gumpa – za każdym razem można wylosować czekoladkę innego scenicznego nonsensu! Najlepsi z najlepszych  aktorów, autorów i muzyków związanych z Klubem połączą siły, aby – w formie scenek, skeczów, monologów i piosenek – podsumować mijający rok 2021. Żebyśmy trochę refleksyjnie, ale jednak głównie na wesoło weszli w kolejny rok.** A że ostatni dzień grudnia wypada w piątek, to „przelew wyjdzie w Sylwestra”!

* Będziemy mieć mnogość miłych napojów na barze, a z jedzenia fingerfoody w postaci paluszków i popcornu. Także tłustszą podkładkę pod alko najlepiej spożyć w domu.

** Na salę wpuszczamy już od 21.30 (można sobie kupić na spokojnie co kto lubi na barze). Wydarzenie skończy się ok. pół godziny po północy, po wspólnym odliczaniu, całuskach, uściskach i toaście za 2022!

Czas trwania: 130 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 9,0/ 10

    Za krótko i bar zamknięty tuż po północy

    m......@gm...il.com / 01 stycznia 2022

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.