Musical improwizowany nocą - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

7,8 / 10

Musical improwizowany nocą

Pierwszy w Polsce, oryginalny musical improwizowany. Jeden z najpopularniejszych punktów repertuaru Klubu Komediowego – w nocnym, nieposkromionym wydaniu!

Grupa improwizatorów, aktorów, wokalistów i muzyków przy akompaniamencie kompozytorki Joanny Kucharczyk stworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie improwizowane i na żywo – muzyka, dialogi, piosenki, a nawet choreografia. By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł, o który artyści dostają od publiczności. Za każdym razem stają przed wyzwaniem wymyślania na żywo historii i piosenek, i stworzenia z nich spójnej całości.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Inspirację i „know how” do stworzenia pierwszej grupy śpiewających improwizatorów Aleksandra Markowska (improwizatorka i wokalistka) przywiozła prosto z Chicago.

Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” też miał improwizowane sceny...

Na scenie występują między innymi Aleksandra Markowska, Agnieszka Bajer, Ewa Aniela Gryczon, Katarzyna Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Weronika Nockowska.

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

Występują: Joanna Kucharczyk, Aleksandra Markowska, Agnieszka Bajer, Ewa Aniela Gryczon, Katarzyna Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Weronika Nockowska, Marta Podobas, Agata Sasinowska, Piotr Gasik, Bartosz Jurkowski, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Nawrocki

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny czas i kupa śmiechu!

  g.....@cu...ci.pl / 13 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Pełen emocji i świetnych pomysłów

  ba.....@gm...il.com / 25 lutego 2018

 • 7,0/ 10

  Bardzo dobry, zaczął się z 15 minutową obsuwą, jednak całość wywoływała wielokrotnie salwy śmiechu na sali i ogromne emocje. Warty polecenia.

  ms.....@ou...ok.com / 03 kwietnia 2018

 • 3,0/ 10

  Musical improwizowany? Widziałem w swoim wiele improwizacji teatralnych i w żadnym z nich nie widać było szablonowości. Tutaj narzucony temat przewinął się może w dwóch momentach. Zdecydowana część ułożona i szablonowa. Po kilkunastu minutach rozpocząłem nudne i niecierpliwe odliczanie do końca. Podsumowując - ok 60 minut nudy, z wciąż wyczekiwanym "może się coś zacznie dziać".

  sl.....@gm...il.com / 30 kwietnia 2018

 • 3,0/ 10

  spektakl miał być improwizacją - niestety nią nie był / sugestie od publiczności były przyjmowane tylko te które mieściły się w scenariuszu / opis spektaklu jest mylący / co do kunsztu aktorskiego poza 2 osobami bardzo słaby poziom

  an.....@de...to.com.pl / 20 marca 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.