Piotruś Pan - zdjęcie Piotruś Pan - zdjęcie Piotruś Pan - zdjęcie Piotruś Pan - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

8,8 / 10

Piotruś Pan

Lecimy z całym tym cyrkiem! Wzbijamy się w powietrze, żeby zobaczyć świat z góry, oderwać się od spraw przyziemnych. Ten fantastyczny odlot zapewni nam Piotruś Pan, specjalista od dzieciństwa i zabawy. Chłopiec z magicznej krainy – Nibylandii – nie pozwoli nikomu dorosnąć. Dzięki cyrkowej konwencji, widzowie wraz z aktorami, akrobatami i muzykami przeniosą się do krainy wiecznego dzieciństwa. W Nibylandii, świecie latających wróżek i podniebnych pirackich pojedynków nie ma grawitacji, ograniczyć nas może tylko własna wyobraźnia.

Twórcy cyrkowo-muzycznego przedstawienia zastanawiają się, co w dzisiejszych czasach oznacza bycie dzieckiem i bycie dorosłym, a także badają relacje między dorosłością i dzieciństwem. Udowadniają nam, że skłonność do fantazjowania jest w każdym z nas, niezależnie od wieku, że nigdy nie jest się zbyt dorosłym, by wziąć udział w fantastycznej przygodzie.

Na scenie występują między innymi Natalia Wieciech, Małgorzata Krawczenko, Hanna Matusiak, Łukasz Batko, Maciej Cempura, Piotr Osak.

Realizacja

tłumaczenie: Maciej Słomczyński

adaptacja: Martyna Lechman

reżyseria, teksty piosenek: Konrad Dworakowski

scenografia: Marika Wojciechowska

muzyka: Piotr Klimek

cyrkowcy: Mateusz Kownacki, Marzena Lesiak-Batko, Stanisław Korotyński, Stanisław Madej

muzycy z zespołu Ładne Kwiatki: Konrad Dworakowski, Kamil Stasiak, Paweł Jabłoński

produkcja: Maria Babicka (Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego), Marta Olejniczak (Teatr PINOKIO w Łodzi), Agata Zubrzycka (Teatr PINOKIO w Łodzi)

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Piottus Pan zabral mni3 do Nibylandii moich marzeń. Żywiołowy energiczny fantastyczne połączenie teatru cyrku i muzyki na żywo!

  ag.....@tl...en.pl / 10 września 2019

 • 10,0/ 10

  Świetna muzyka, widać pasję w aktorach. Dzieciaki i dorośli zachwyceni. Czekamy kiedy muzyka z przedstawienia będzie na no spotify.

  Ok.....@gm...il.com / 01 września 2019

 • 9,0/ 10

  Świetny pomysł na mini koncert po spektaklu! Generalnie przedstawienie świetne!

  o......@gm...il.com / 31 sierpnia 2019

Instytut Teatralny - Adres i dojazd

ul. Jazdów 1, Warszawa

http://www.instytut-teatralny.pl/

Kup bilet