Mężczyzna idealny - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Mężczyzna idealny

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukow?ania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal?nego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości - może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów.

Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem ["roz?bierany poker", jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można przeszczepiać osobowość? Oto pytania, na które odpowiedzą znani aktorzy, w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

Na scenie występuje Adrianna Biedrzyńska, Michał Milowicz, Piotr Pręgowski, Andrzej Zaborski.

Realizacja

Reżyseria: Stefan Friedmann

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Rewelacja, sala pełna ludzi i pełna śmiechu, dobrej zabawy z przekrojem wiekowym od liceum do emerytury. Mając na względzie lokalizację spektaklu (gmina wiejska) tym bardziej to cieszy!

    sy.....@in...dp.pl / 19 kwietnia 2018

  • 10,0/ 10

    Rewelacyjni Pregowski, Pets😉, Biedrzynska i całkiem nieźle Milowicz. Usmielismy się 😁😁😁

    FA.....@....PL / 09 kwietnia 2018

Centrum Kultury Izabelin - Adres i dojazd

ul. Matejki 21, Izabelin

http://centrum.izabelin.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.