Przekręt (nie) doskonały - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,2 / 10

Przekręt (nie) doskonały

“Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest Panna Flint?

Feeria błyskotliwych żartów i nagłych zwrotów akcji w brawurowym wykonaniu lubianych aktorów to gwarancja doskonałej zabawy. Splot zaskakujących zdarzeń zachwyca humorem i dowcipem. A wszystko za sprawą pewnej tajemniczej Panny Flint, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy.

Polską prapremierę komedii autorstwa mistrzów gatunku: Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują znakomici aktorzy, scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a przepiękne kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo. Całość sprawia, że widzowie mają okazję zobaczyć przedstawienie najwyższej próby.

Czy nasi bohaterowie znaleźli sposób na doskonały przekręt? A jeśli tak, to jaki?

Na scenie występuje Andrzej Pieczyński, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Cieszyński, Dorota Chotecka, Michał Piela.

Czas trwania: 160 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 9,0/ 10

    Spektakl bardzo dobry. Dynamiczna akcja, świetni aktorzy i duuuża dawka śmiechu. Byłem w ATM w Bielanach Wrocławskich. Miejsce oceniam 5/10. Krzesła ustawione jeden za drugim przez co, siedząc prosto, widziałem tyko głowę widza przede mną. Słabo słychać z tylu (XIII rząd). W momentach w których puszczana była muzyka, nie było słychać aktorów.

    ma.....@....pl / 08 marca 2020

ATM Scena na Bielanach - Adres i dojazd

ul. Dwa Światy 1
Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

http://scenaatm.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.