Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Poznaniu? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Poznaniu.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Poznaniu wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Poznaniu, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Poznaniu możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Mój Teatr - Teatr Komedia w Poznaniu

Mój Teatr w Poznaniu to miejsce niezwykłe - jego siedziba znajduje się w przy ul. Grochowskiej 49. Założony został 22 września 2011 roku. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru jest jego założyciel, Marek Zgaiński - poeta, pieśniarz i dziennikarz.
Mój Teatr pochwalić się może znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Janusz Andrzejewski, Anna Biniak, Tadeusz Drzewiecki, Tadeusz Falana, Sebastian Grek, Irena Lipczyńska, Mariusz Puchalski i wielu innych.
Mój Teatr dysponuje niewielką salą, która na widowni pomieścić może 50 osób, co zdecydowanie oddaje kameralny charakter teatru.
Repertuar Mój Teatr ma bardzo bogatą ofertę spektakli - nie znajdziemy w nim wielkich, klasycznych dzieł. Spektakle w Mój Teatr, są przede wszystkim o charakterze komediowym - mają wywoływać uśmiech na twarzach widzów, pozwolić im odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zaciekawić na tyle, aby nie poczuli oni pod sobą „niewygodnych” krzeseł. Mój Teatr w swoim repertuarze ma również koncerty, które odbywają się w ramach Sceny Muzycznej.
Mój Teatr otrzymał wyróżnienie za dwa spektakle na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Monowmanu w Teatrze Małym w Łodzi - spektakl „Zastępstwo” autorstwa Artura Belinga i Marka Zgaińskiego w reżyserii Marka Zgaińskiego oraz spektakl „Igraszki z aniołem” autorstwa i reżyserii Roberta Mirzyńskiego.
Bilety i wejściówki do Mojego Teatru w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).